Bir sapık ile başımız belada

yone1108

Decapat
Makaleler
1
Merhaba, 2 gün önce kız arkadaşımla bir parkta otururken -büyük bir park piknik alanları vs.- sürekli arkamızdan önümüzden bir adam geçiyordu. Ben de oranın çalışanı sanıyordum. Adam muslukları açacağım buradan kalkar mısınız su gelmesin gibi gibi bahaneler ile bizi bulunduğumuz yerden kaldırıyordu. Adam sürekli peşimizde dolandı. Kız arkadaşımın babasının ismini falan söyledi arkamızdan geçerken. Sonra biz de kalktık acelece ne olduğunu da anlayamadım. Bugün adamı bulmak için gittim derdi neymiş öğrenmek için falan adam aslında oranın çalışanı değil sapığıymış. Oraya gelen çiftleri izleyip videolarını çekip şantaj yapıyormuş. Şimdi adamın iş yerini de buldum, yarın gideceğim konuşmaya. Adam resimleri çektiyse nasıl sildirebilirim ne yapayım gittiğimde nasıl kurtulabilirim bu adamdan karakola gitmeden? İş yerine gittim o gün izin günüymüş itfaiyede çalışıyormuş. Arkadaşları direkt sapık dediler daha küfür falan ettiler. Adam belli yani ne olduğu kimse konuşmazmış iş yerinde bu adamla. Parkın görevlisine gittim çalışanları bilirler diye adam burayla ilgisi yok sapık o geliyor öyle dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı