Bir şey itiraf edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İtiraf: Sosyale üye olduğumda rütbesi yüksek olanların her dediğini doğru sanıyordum. 🤭🤭
Rütbe?
Çoğunlukla doğru bilgiler mesaj sayımız ile doģru orantılıdır. Nedeni forumun öğrenmek için çok geniş bir yer olması. Yanlışlıkla Recep Baltaş olabilirsin seviyesinde değil ama bir bilgi birikimin oluşur.

Tabii ki konu dışında saçmayalarak mesaj kasanlara bir şey demek dahi istemiyorum.

Hocam Rampage ürünleri kalitesizdir. 😆
Ürünü kullanıp kullanmadığın ilgilendirir beni :) Şuan kullandığım kulaklık Rampage Drop Plus ve önceki kulaklığım ise Logitech G433. Logitech ben aldığımda 700 tl civarındaydı ve şuan 1400 tl. Ürünün gerek üstünde kullanılan "Fabric" materyalinin dayanıksız oluşu, gerek mikrofonunun sesi fazla patlatması sonucunda kulaklığı değiştirdim ve daha alt bir klasmana geçtim ve şuan üründen memnunum. Daha öncesindede uzun süre 2 markanın ürünü kullanmıştım. Demek istediğim olay deneyim işi. :)

Hayatımda hiç kopya çekmeden bütün sınavlardan 90 üstü aldım. En düşük notum 75 idi. :D

Hocam sosyal rütbeleri.

Ürünü kullanıp kullanmadığın ilgilendirir beni :) Şuan kullandığım kulaklık Rampage Drop Plus ve önceki kulaklığım ise Logitech G433. Logitech ben aldığımda 700 tl civarındaydı ve şuan 1400 tl. Ürünün gerek üstünde kullanılan "Fabric" materyalinin dayanıksız oluşu, gerek mikrofonunun sesi fazla patlatması sonucunda kulaklığı değiştirdim ve daha alt bir klasmana geçtim ve şuan üründen memnunum. Daha öncesindede uzun süre 2 markanın ürünü kullanmıştım. Demek istediğim olay deneyim işi. :)
Hocam bende Logitech G432 kullanıyorum ama öyle bir sorunum yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı