Bir sınıf büyük birisinden hoşlanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RIPTESLA

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler dilerim arkadaşlar.

Bu duygu artık içime oturmuş bir durumda. Kendimden bir üst sınıfta bulunan bir kızdan hoşlanmaya başladım. Aslında benden büyük değil, sadece bir üst sınıfta. Lisede okuyorum ve biliyorsunuz ki bu yaştaki kızlar kendinden büyük erkeklerden çoğunlukla hoşlanıyor. Bütün bunlara rağmen kızla da geniş bir muhabbetimiz yok. Güvendiğim arkadaşlarıma bu konuyu açtığımda hepsi aynı şeyi söyledi. "Sınıfa bakma, gidip konuş" dediler. Ama bu işler bu kadar kolay değil. Bir üst sınıfta olması ve daha önceden muhabbetimizin bulunmaması işleri zorlaştırıyor. Muhabbet başlatmak ve tanışmak zor bir şey değil fakat benim için önemli olan muhabbetten sonrası. Hem içimi döker, hem de birçok kişiden tavsiye alırsam rahatlayabileceğimi düşündüm. Benim aşkım ota konmadı maalesef :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım sen geç yazıldın. Öncelikle, muhabbet olmadan aşk olmaz. Öncelikle kızı tanı. Sonra kanka gibi ol. Yanı yakın olun birbirinize. Sonra bir gün, kıza şurada buluşalım de. Buluştuktan sonra, naber nasıl gidiyor diye sor? Sonra, sana bir şey itiraf etmek istiyorum de, ve her şeyi söyle. Kız sana olumlu ve olumsuz geri dönüş yapacaktır. Kızın gözüne girmek için bir kaç tavsiye.
  • Ağır ol. Yani sınıfta Adana Merkez açıp dans edenlerden olma. Kızlar onları salak kişiler olarak görürler.
  • Biraz paran olsun. Yani, kızla bir yere gittiğinde ona bir şey ısmarla. Bu işler kuru kuru olmuyor.
  • Kavgalara bulaşma. Yani lafa lafla karşılık ver, ama sana el kaldırdıklarında yapıştır yumruğu. Yoksa pısırık olursun.
  • Adam akıllı giyin. Yani, yakan bağrın açık olmasın. Temiz ol ve parfümün olsun.
  • Kızın anne babasıyla tanış. Sevgili olduktan sonra, ilk iş annesiyle tanış ve kendini sevdir. Alçak gönüllü ol ve giderken çiçek götür. Sonra babasıyla tanış
Benim diyeceklerim bu kadar. Bol şans :)

Sanırım sen geç yazıldın. Öncelikle, muhabbet olmadan aşk olmaz. Öncelikle kızı tanı. Sonra kanka gibi ol. Yanı yakın olun birbirinize. Sonra bir gün, kıza şurada buluşalım de. Buluştuktan sonra, naber nasıl gidiyor diye sor? Sonra, sana bir şey itiraf etmek istiyorum de, ve her şeyi söyle. Kız sana olumlu ve olumsuz geri dönüş yapacaktır. Kızın gözüne girmek için bir kaç tavsiye.
  • Ağır ol. Yani sınıfta Adana Merkez açıp dans edenlerden olma. Kızlar onları salak kişiler olarak görürler.
  • Biraz paran olsun. Yani, kızla bir yere gittiğinde ona bir şey ısmarla. Bu işler kuru kuru olmuyor.
  • Kavgalara bulaşma. Yani lafa lafla karşılık ver, ama sana el kaldırdıklarında yapıştır yumruğu. Yoksa pısırık olursun.
  • Adam akıllı giyin. Yani, yakan bağrın açık olmasın. Temiz ol ve parfümün olsun.
  • Kızın anne babasıyla tanış. Sevgili olduktan sonra, ilk iş annesiyle tanış ve kendini sevdir. Alçak gönüllü ol ve giderken çiçek götür. Sonra babasıyla tanış

Daha ne anlatacaksın hocam helal olsun.

Umarım arkadaş açılabilir. Yoksa sayfalarca yazı da yazarız.

Deneyimlerime göre sizi büyüleyen çok kız olmuş ve sizde onları çözmüşsünüz. Tebrikler. :)

Konuya gelecek olursak aşık olduğun kişiden başka kızlarla uğraşmaman ve pek samimiyet kurmaman daha iyi olacaktır.

Aslında benim çekincem de burada başlıyor. Sınıfça üstte olduğu için daha bir büyüğüm veya iyiyim havasıyla bakar mı? Ki bunların yanında ilk muhabbete girme olayı biraz sıkıntılı. İki saatte bir kendime küfür ediyorum "Hoşlanacak başka birisini bulamadın mı" diye.

Bir laf vardır. Gönül bu, her şeye konar. Aynı yaştaysa sıkıntı olmaz. Benim tavsiyelerime uyun, kızın gözüne girersin zaten.

Bak bende bir kızdan hoşlanıyordum konumda mevcut, daha 1 hafta oldu olmadı;
  • Kesinlikle kendini fazla kaptırma, aşırı efkarlı müzikler dinleme.
  • Kızla kesinlikle muhabbet kurmalısın. Bak bende biliyorum konuşmak ne kadar zor, ben yapmadım bu işi sen yap.
  • Dik ve ağırbaşlı ol. Kıza kendini aşırı bağlı hissettirme.
Bende senin gibiydim yan sınıftaki kızdan hoşlanıyordum. Instagram'dan hal hatır sordum, dedim bir mevzu var yarın okul çıkışı konuşalım. Konuştuk kız hayatında kimseyi istemediğini(!)söyledi yersen. Bende eyvAllah dedim, sonra yine eşeklik yaptım. Kıza yok üzülme bilmem ne saçma sapan şeyler yazdım o da bana resmen tokat atar gibi görüldü attı. Şimdi bitkisel hayat gibi o beni görmezden geliyor ben onu.... en kötüsü de kız aklımdan çıkmıyor.

Bu tür konular hep beni güldürüyor. Düşenin dostu olmaz. Senin gibi milyonlarca insan var sırada bekleyen. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı