Bir şirketin patronu olsaydınız işçilerinizi nasıl çalıştırırsınız?

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Ben böyle yapardım mesela bir iş verirdim 1 hafta içinde onu yap derdim işçiyi fazla sıkmam iş yerine istediği vakit gir çık yapsın benim umurumda değil 1 hafta içinde o işi yapmış yapamamış ona bakarım ben siz ne yapardınız?

Ben böyle yapardım mesela bir iş verirdim 1 hafta içinde onu yap derdim işçiyi fazla sıkmam iş yerine istediği vakit gir çık yapsın benim umurumda değil 1 hafta içinde o işi yapmış yapamamış ona bakarım ben siz ne yapardınız?
İşçinin hakkını gözetirdim. İnsani davranmaya çalışır,empati yapardım.

2010 senelerdeki Rockstar şirketi çalışma prensibi. Ama hafifleştirilmiş. Min. 12 saat çalışma. Max 16. Ne kadar çok çalışır isen o kadar para alırsın. Ekstra olarakta projelerin iyi bir kazanç getirir ise ekstra ikramiye alırsın. İşinde yükselmek ister isen. Projelerinin iyi bir kazanç getirmesi gerek.

İşcilerime değer verirdim bir sıkıntıları olduğu zaman kendi derdim görürdüm. İşcilerime hakkını her zaman verir eğer zengin biriysem kurban bayramında ek parada verirdim, çalıştırdığım ortam temiz hava alan düzenli bir yer olurdu.

Bir şirketin patronu olursan sen işçilerin nasıl ve ne kadar çalıştığı ile ilgilenmezsin. Bunlar ile senin altında çalışan gerekli sorumlular ilgilenir. İşçilerinin derdi ile halen sen ilgileniyorsan sanayi esnafı olmaktan ileriye gidemezsin. Ayrıyeten burada sektörde çok önemli, sizin bu plan sadece ofis içerisinde iş yapabilir. Üretici iseniz fabrikanızda makinalar çalışmaya başladı mı personelin çalışma keyfini bekleyemez.

Hosting şirketi bahsedersem.
1-ilk bilgi hosting nedir?
2-hosting açılımdan sonraki bilgi terim bilmesi?
3-ilgili aktif saygılı işini saatinde yapan kişilik.
4-sorunları cozmesi.
Verebileceğim alan.
Oyunlarda developer plugin script bilgisi yazılım bilgisi.
Sitede ve sosyel medya canlı destek.
Hostingsel sorunları cozebilme.
Gibi verirdim tabii ki işe alınca bu yetkileri vermem 3 ay denetim altında test olarak alırım ona gore kendime karar verir kişiyede yetkiler veririm.
sabah 9 gece 2 e kadar.
empati öncelik tanırım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı