Bir siteye girdikten sonra bilgisayar sürekli mesaj alıyor

akali

Centipat
Web'de anime izleyecektim reklamlar 9 saniye falan sürüyor ama reklama tıklayıp açılan sekmeyi kapatınca reklamı direkt geçiyor bu yüzden hep böyle yapıyordum. Dün bir siteye yönlendirdi yine kapatacakken fark ettim "bilgisayarınıza virüs bulaşmış temizlemek içim 10 saniye" gibi o klasik virüslü sitelerden biri çıktı ben de direkt kapattım. Ama sanırım o siteden bulaştı virüs tam emin değilim bana devamlı mesaj gönderiyor ben bunu yazarken de gönderdi. Sabah uykum vardı bayağı ilk attığı mesaja yanlışlıkla tıklamıştım orada yine virüs bulaşmış olabilir bilmiyorum. Örneklerini aşağıya bıraktım ama sürekli gönderiyor.
ESET, Windows güvenlik ve McAfee'de bilgisayarı tam taramayla taratmış olmama rağmen hiçbir şey bulamadılar. Nasıl halledebilirim bilmiyorum.

Ekran Görüntüsü (255).png

Ekran Görüntüsü (259).png

Ekran Görüntüsü (258).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs falan değil. Sitenin bildirim göndermesine izin vermişsin. Chrome'dan bildirim ayarlarına git ve siteyi engellenenlere taşı.
Chrome'dan izin verdiğin sitelerden tanımadığın siteleri engelle. Şu an virüs yok ama tıklarsan bulaşabilir.
edge://settings/content bunu adres çubuğuna yazın. Bu bildirimleri gönderen siteyi kapatın.
Tamam teşekkür ederim.

Öyle şeylere tıklamakla kalkmaz virüsler. Bildirimlere istinaden söyledim.
Chrome ayarlarından bildirim izinlerini kapatın.

Bildirimler sahte. Asıl tıklarsanız virüs bulaşabilir. Site bildirimlerini kapatın ve güvenlik uygulaması kullanın. Son olarak şunu deneyebilirsiniz:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı