Bir Steam Hesabını İki Kişi Kullanmak

senior

Decapat
Öncelikle selamlar, bir arkadaşım benimle Steam hesabını paylaşıyor bir kaç sorum olacak şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ediyorum.

•Offline oyunu kendi bilgisayarıma kurduktan sonra o Steam hesabı olmadan da oyanayabiliyor muyum veya bir oyunun offline modunu açabiliyor muyum?

•Aynı anda farklı oyunlar oynayabilir miyiz?

• Başka ne gibi olumsuz yönleri olur?

O steam hesabı olmadan oynayamazsın. Lakin aile paylaşımı açıp oynayabilirsin.

Aynı anda farklı oyunlar oynamak için birinizin offline girmesi gerek.

Olumsuzluk olarak online oynamakda sıkıntı oluyor.

Öncelikle merhabalar efenim.
  • Offline oyunu o Steam hesabı olmadan oynayamazsınız. Oyunu açtığınızda direk Steam giriş ekranı açılır.
  • Bir Steam hesabı aynı anda iki farklı bilgisayarda çevrimiçi olamaz.
  • Aile paylaşımı yöntemini kullanmanızı öneririm, lakin onda da online oynayamazsınız.

Oyunu yükledikten sonra "Steam"i offline modda açarak oyununu offline modda oynayabilirsiniz ancak bir Steam hesabı iki farklı cihazda aynı anda online olamaz.

Steam'i çevrimdışı çalıştırmak için "Steam>Çevrimdışı Ol" yolunu takip edebilirsin.

Biz Steam hesabını 3 kişi kullanıyoruz online oyunlarda aynı anda giremezsiniz. Mesala uplay da başıma geleni söylim evimde kendi masaüstümde yüklü idi kendi laptopumda açtım ondan bile ban yedim. Ama steam 3 senedir 3 kişi kullanıyoruz problem yok.

Öncelikle selamlar, bir arkadaşım benimle Steam hesabını paylaşıyor bir kaç sorum olacak şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ediyorum.

•Offline oyunu kendi bilgisayarıma kurduktan sonra o Steam hesabı olmadan da oyanayabiliyor muyum veya bir oyunun offline modunu açabiliyor muyum?

•Aynı anda farklı oyunlar oynayabilir miyiz?

• Başka ne gibi olumsuz yönleri olur?
Steam hesapları kişisel olduğu için birçok eksi yönü olabilir.

Öncelikle merhabalar efenim.
  • Offline oyunu o Steam hesabı olmadan oynayamazsınız. Oyunu açtığınızda direk Steam giriş ekranı açılır.
  • Bir Steam hesabı aynı anda iki farklı bilgisayarda çevrimiçi olamaz.
  • Aile paylaşımı yöntemini kullanmanızı öneririm, lakin onda da Online oynayamazsınız.

Yanlış biliyorsun dostum bir Steam hesabında iki ayrı bilgisayar üzerinden giriş yaptığında herhangi bir atma söz konusu olmuyor yani iki kişi Online olabiliyor bari bilmiyorsun o zaman bildiğim kadarıyla falan yaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı