Bir tanrının var olduğuna inanıyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

eyupsvmm

Picopat
Arkadaşlar, soru başlıkta. Allah'ın veya başka bir tanrının varlığına inanıyor musunuz ve neden inaniyorsunuz?

Evrenin düzeninden olduğuna inanıyorum. Ayrıca arkadaşım su falı bakmayı biliyordu, birkaç kere yaparken görmüştüm. Tam doğru bilgi veriyor mu bilmiyorum ama kolye gibi bir şey alıp su dolu bardağın üstünde tutuyordu ve kolye hareket ediyordu.

Bura.K

Hectopat
Makaleler
8
O zaman kaos olduğunu nasıl söylebiliyorsunuz?
2. Anlamında söyledim ve Evrende, etrafta milyarlarca başı boş kara delik, gezegen, gök taşı var. Evrende hiçbir zaman düzen hakim olmadı.
Siz nasıl düzen içinde olduğunu söylüyorsunuz?

eyupsvmm

Picopat
2. anlamında söyledim ve evrende, etrafta milyarlarca başı boş kara delik, gezegen, gök taşı var. Evrende hiçbir zaman düzen hakim olmadı.
Siz nasıl düzen içinde olduğunu söylüyorsunuz?

O göktaşı oluşmasının bir sebebi var. Bu konuyu daha iyi anlamanız için göktaşlarının vs. nasıl oluştuğunu bilmemiz lazım. Mesela göktaşları bir gezegenin parçalanmasıyla oluşuyor diyelim, burada bir düzensizlik yok aslında. Çünkü bir şey gezegeni parçalamış ve göktaşı olmuş.
Not: Kafamda kuruyorum ama cümleye nasıl geçireceğimi pek beceremiyorum. Siz anlamışsınızdır umarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı