Bir Zamanlar Sevdiğiniz Artık Bulunmayan Şeyler

Çok var :) Cino diye bir çikolata vardı gerçi hala bizim bakkalda satılıyor. Onun haricinde düdük lolipop vardı hala satılıyor mu bilmiyorum sırf düdüğü için bile alanlar vardı. İlkokul 3. sınıfta iken kantinde kolye şeklinde ipe dizilmiş şekerler vardı :D Herkesin unutamayacağı şey ise sadece sütlü dümdüz olan dondurmadır bence. Milk olan. Piyasadan kaldıran kim ise geri yüklesin Allah için.

Harby hala ucuz :D İnternet üzerinden 60 TL'ye 120 tane alınabiliyor :D
Aynen, Bizim Toptan'da 8.5 liraya 24'lü kutusu var, ben alıyorum. Harby'nin tadını hiç bir çikolata veremiyor. Bi' Karam İçibol Meyveli, pislik o da 25 gram ama 2.25 lira :):):).
Resim upload edilmemiş [emoji19] Alkım havalarda olunca. Sayısal falan oynayın hocam tahmin yeteneğiniz iyiymiş [emoji23]
Tuttu yani. O zaman tavsiyem Bizim Toptan'lara koş. 8.5 liraya 24'lü kutu. Benim evde şu an 5 kutu, okuldaki dolapta 1 kutu var. Hem evde hem okulda yiyorum, kantin masrafından da düşmüş oluyor :).

Aynen, Bizim Toptan'da 8.5 liraya 24'lü kutusu var, ben alıyorum. Harby'nin tadını hiç bir çikolata veremiyor. Bi' Karam İçibol Meyveli, pislik o da 25 gram ama 2.25 lira :):):).

Tuttu yani. O zaman tavsiyem Bizim Toptan'lara koş. 8.5 liraya 24'lü kutu. Benim evde şu an 5 kutu, okuldaki dolapta 1 kutu var. Hem evde hem okulda yiyorum, kantin masrafından da düşmüş oluyor :).
En yakın şube 70 km falan uzakta. İnternetten mi alsam [emoji16]

Yeni konular

Geri
Yukarı