Biraz Brawl Stars hakkında konuşalım

Oyun brawl o ween 2019 zamanlarında efsaneydi.Her zaman en az arkadaşlarla 45dk oynayıp çıkardım.Ama oyun kitlesi baya veletleşti. Hele sadece mobizen kullanıp bs çekenleri saymıyorum bile.

Oyun cidden güzel optimizasyon olarak hemen hemen her telefonda çalışabiliyor sadece Amber'in alev ultisinde biraz kasılmalar oluyordu arada, 10000 kupadan sonra oyun gerçekten çok zorluyor hele 20000 kupa üstü gerçekten çok zor, haritaların çoğu dar olduğu için pusmak bazen zor ve hele kaybedilen kupa sayısı çok fazla olabiliyor, kaç kere sinir krizi yaşattı bana😂, o kadar maç atıp da sonucu bir kaç kupa olunca sinirlenmemek elde değil işte, ha tabi oynayanların çoğunun adının PRO olması da ayrı bir sinir bozucu ve onları kesince duyulan haz da ayrı bir zevkli 😂, neyse şaka bir yana oyun aslında cidden güzel hiçbir oyun grafikleri veya içeriği bakımından "çocuk oyunu" diye eleştirilmemeli bence, oyun eğlenceliyse yaşın bir önemi olmaz ama maalesef böyle bir oyunun kitlesinin böyle olması, sömürü edilmesi üzücü, oynaması tavsiye edilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı