Biraz da nostalji yapalım! Hangi yıla dönmek isterdiniz?

2021 piyango sonuçlarına bakıp 2020 yılına dönüp 2021'yi beklerdim. Sonra dolara yatırıp daha cok zengin olurdum doların patlamadığı şu anki zamandan önceki zaman alıp şu an bozdururdum.

Eki Görüntüle 1235965
Yalnız hocam bilet numarasına baktında o numaralı bileti nasıl bulacaksın önce onu düşünmen lazım 😅

Canım kardeşim soğuk espriler yapmazsan sevinirim ayrıca hangi yıla dönmek isterdiniz diyor olup olmaman alakası yok.
Mesajımı alıntılayarak bana pas atıyorsun sonra da espri yapma diyorsun, çok garipsin yahu. Kaldı ki sana mı soracağım espri yapıp yapmayacağımı? Hadi onu geçtim espri olduğunu anlayıp hala "Olup olmamanla alakası yok" demişsin ya bravo. 👏

Nasıl bir kafa yaşıyorsunuz garip valla. Neyse 2. göz ardı ettiğim kişi oldunuz.

Mesajımı alıntılayarak bana pas atıyorsun sonra da espri yapma diyorsun, çok garipsin yahu. Kaldı ki sana mı soracağım espri yapıp yapmayacağı mı? Hadi onu geçtim espri olduğunu anlayıp hala "olup olmamanla alakası yok" demişsin ya bravo. 👏

Nasıl bir kafa yaşıyorsunuz garip vallahi. Neyse 2. göz ardı ettiğim kişi oldunuz.

Kardeşim sen ne diyorsun ya işine bak konuyla alakasız mesaj yazmayın iyi günler.

Son 10 Yılın piyango sonuçlarını alıp şöyle 2010 - 2011 arasına dönmek isterdim. :) Ondan sonra parayı toplaya toplaya giderdik :)

Mesajımı alıntılayarak bana pas atıyorsun sonra da espri yapma diyorsun, çok garipsin yahu. Kaldı ki sana mı soracağım espri yapıp yapmayacağı mı? Hadi onu geçtim espri olduğunu anlayıp hala "olup olmamanla alakası yok" demişsin ya bravo. 👏

Nasıl bir kafa yaşıyorsunuz garip vallahi. Neyse 2. göz ardı ettiğim kişi oldunuz.

Arkadaş tekrar konuyu popüler yaptı gercekten mesaj yazmassanız patlıyorsunuz kıskanclıktan.

Geri
Yukarı