Birbirimize Kibar Davranalım

canoderratata

Kilopat
Makaleler
45
Yer
Kırşehir
Arkadaşlar son günlerde dikkatimi çekiyor bazı üyeler çok sert ve atarlı davranıyorlar. Biraz daha kibar olmalarını rica ediyorum. Diğer üyelerin mesajlarına emir kipi ile değilde rica ile yaklaşırsanız sevgi ve saygı artar. Herkes için daha iyi bir ortam olur. Durduk yere kimseye gider yapmayın.

Arkadaşlar son günlerde dikkatimi çekiyor bazı üyeler çok sert ve atarlı davranıyorlar. Biraz daha kibar olmalarını rica ediyorum. Diğer üyelerin mesajlarına emir kipi ile değilde rica ile yaklaşırsanız sevgi ve saygı artar. Herkes için daha iyi bir ortam olur. Durduk yere kimseye gider yapmayın.
Evet insan bazen çok kırılıyor yav olmaz ki böyle sonuna kadar katılıyorum. O imzan nasıl öyle değişiyor onun harry potter versiyonu var mı ? :)

Bu konu için teşekkürler. Sizi gayet iyi anlıyorum. Yaşınız,eğitiminiz nedir bilmiyorum ama, sizin gibi düşünebilen insanlar mumla aranıyor günümüzde. Artık nitelikten çok nicelikler ön planda. Nitelik oranı eğitimi yüksek ülkelere gittikce artıyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı