Çözüldü Birden fazla Radeon Software çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Abdullahokr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Counter-Strike 1.6 ya da oyunlarda Alt+Tab indiğimde arka planda 6 tane Radeon ayarları olduğunu gördüm. Tabi ki de görev yöneticisinden kapattım ama bunun neden olduğunu bilmiyorum. Bu gibi sorunla ilk defa karşılaşıyorum.

Çözüm
Arkadaşlar desteğiniz için teşekkür ederim. Yeni sürüme geçince sorun ortada kaldı gibi duruyor, şu anlık bir sıkıntı yok. Bilgilerini paylaşan herkese teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar. Counter-Strike 1.6 ya da oyunlarda Alt+Tab indiğimde arka planda 6 tane Radeon ayarları olduğunu gördüm. Tabi ki de görev yöneticisinden kapattım ama bunun neden olduğunu bilmiyorum. Bu gibi sorunla ilk defa karşılaşıyorum.

Emin olmamız için fotoğraf atma şansınız var mı?
Normal olduğunu düşünüyorum.

Bende 1 tane çalışıyor. Normal olduğunu düşünmüyorum. DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın ve 20.11.2 sürümünü kurun.

O dediklerinin hepsi farklı programlar. Normal bir durum.

Emin olmamız için fotoğraf atma şansınız var mı?
Normal olduğunu düşünüyorum.

1621259369694.png

Normal olduğuna emin misiniz?

Arkadaşlar desteğiniz için teşekkür ederim. Yeni sürüme geçince sorun ortada kaldı gibi duruyor, şu anlık bir sıkıntı yok. Bilgilerini paylaşan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı