Birisi okul sıramın üzerine sürekli origami bırakıyor

O origamiyi al okuldan çıkmadan AirPods'unu koy bırakan kişi onu alacak aldıktan sonra lokasyonu tespit edilip operasyonla bu gizemli kişiyi yakalayıp deli hastanesine sevk edilecek mesajı okuduktan sonra sil saygılar sevgiler.

O origamiyi al okuldan çıkmadan AirPods'unu koy bırakan kişi onu alacak aldıktan sonra lokasyonu tespit edilip operasyonla bu gizemli kişiyi yakalayıp deli hastanesine sevk edilecek mesajı okuduktan sonra sil saygılar sevgiler.
Bunun yanı sıra bu mesajı 10 gün içinde 10 kişiye gönderirsen 3 vakte kadar istediğin şey gerçekleşecekmiş. 😀

Ne oldu hocam? Yakalayabildiniz mi?

Bakmayı unutmuşum hocam. Yarın unutmazsam bakacağım.
Okulda kamera olması garip değil mi?

Hala çözemediysen en sonunda sıkılıp keser uğraşmayı. En azından ben sıkılırım yani. Bu arada, şu olay için kamera kayıtlarına baktırabilmişsin ya helal olsun. Biz yine olayın gerçek olduğunu varsayalım 😀

MEB Talim Terbiye Kurulu, okullarda sadece yöneticilerin güvenliği sağlamak amacıyla okul girişi, KORİDORLAR ve bahçe gibi alanları kamerayla görmesine izin verildi.

Konu troll değil. Son kez söylüyorum troll olduğunu düşünmeye devam edebilirsiniz.:)
Kamera kayıtlarını okuldan isteyeceğim verirlerse bir YouTube kanalı açıp videoyu atacağım linki de paylaşırım ama üzerinden zaman geçtiği için vereceklerini sanmıyorum. Öğretmenlerle aram saçma derecede iyi olduğu ve kıracaklarını düşünmediğim için istemiştim bakmalarını. Kimseyi göremedik demişlerdi. Bakmayıp sallamış da olabilir bilmiyorum. Forumdaki böyle insanları gördükçe halime şükrediyorum. Teşekkürler

Son düzenleme:
Bakmayı unutmuşum hocam. Yarın unutmazsam bakacağım.

MEB talim terbiye kurulu, okullarda sadece yöneticilerin güvenliği sağlamak amacıyla okul girişi, koridorlar ve bahçe gibi alanları kamerayla görmesine izin verildi.

Konu troll değil. Son kez söylüyorum troll olduğunu düşünmeye devam edebilirsiniz.:)
Kamera kayıtlarını okuldan isteyeceğim verirlerse bir YouTube kanalı açıp videoyu atacağım linki de paylaşırım ama üzerinden zaman geçtiği için vereceklerini sanmıyorum. Öğretmenlerle aram saçma derecede iyi olduğu ve kıracaklarını düşünmediğim için istemiştim bakmalarını. Kimseyi göremedik demişlerdi. Bakmayıp sallamış da olabilir bilmiyorum. Forumdaki böyle insanları gördükçe halime şükrediyorum. Teşekkürler.

Yapan kişiyi bulmak için okula en erken ve en geç çıkan kişi olabilirsin. Eğer yakalayamazsan okul saatleri dışında birileri koyuyor.

HEAVYRAIN2-860x1148-1bbec73268268bf6901efc1206f46462.jpg

Oohh yo...😳

Geri
Yukarı