Biriyle kavga ederken ağlıyorum ve buna çok sinir oluyorum

Biriyle laf dalaşına girdiğimde veya kavga ettiğimde istemsiz ağlamaya başlıyorum ama üzüntüden değil, sinirden. Yani sinirlenince insanlar kaşlarını çatar agresif olur ama ben ağlıyorum. Direkt gözlerim dolup boğazıma yumru oturuyor. Bunun psikoloji dalıyla bir teşhisi var mı? Psikoloğa gitmeli miyim? Çünkü her tartışmadan haksız çıkıyorum ve sinirimi bozmaya başladı bu durum.
Daha çok kitap okumalısın

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, genelde kavga ederken düşman olduğum birine karşı ağlamıyorum değer verdiklerime karşı ağlıyorum düşman olduğum sevmediğim kişilere karşı ağlamıyorum yani bazıları yanlış anlamış yumruk yumruğa da kavga etmem zaten karakterim öyle değil.

Biriyle laf dalaşına girdiğimde veya kavga ettiğimde istemsiz ağlamaya başlıyorum ama üzüntüden değil, sinirden. Yani sinirlenince insanlar kaşlarını çatar agresif olur ama ben ağlıyorum. Direkt gözlerim dolup boğazıma yumru oturuyor. Bunun psikoloji dalıyla bir teşhisi var mı? Psikoloğa gitmeli miyim? Çünkü her tartışmadan haksız çıkıyorum ve sinirimi bozmaya başladı bu durum.

Aynı durumu bende çekiyorum.
Bulunduğun ortamda çok laf atmamaya çalış laf atsan ne olacak biden ayakta mı alkışlayacak bu boş vakit harcamaya girme bence.
Kavga cahil işi deyip oradan uzaklaş.

Aynı durumu bende çekiyorum.
Bulunduğun ortamda çok laf atmamaya çalış laf atsan ne olacak biden ayakta mı alkışlayacak bu boş vakit harcamaya girme bence.
Kavga cahil işi deyip oradan uzaklaş.
Genelde babamla, sevgilimle ve değer verdiğim yakın arkadaşlarımla tartıştığında oluyor bende çok tartışmamaya çalışıyorum artık.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı