Birkaç aydır çocuk sürüsüyle uğraşıyorum

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba değerli sosyal üyeleri, 3-5-7-10-11-13-14 her yaştan bir grup mahalle veledinin 1 aydır ben dışarı bisikletle çıktığımda sanki ingiltere prensiymişim gibi tam tersine bağırması garip grup sesler çıkartması ve beni çileden çıkartması. Evet konumuz bu. Ben 1 aydır bu veletleri takmıyorum falan, çünkü sinirlensem hastanelik olacaklar inanılmaz ufaklar.. Bu çocukların bu mahallede çok tanıdığı vardır yaşıtım olan keko tipli 10-15 kişiyle gezen, hiç biri kavga etmesini bilmeyen leş kokan varoş tipler olduğunu biliyorum. Fakat her ne kadar kavga etmesini bilmeslerde, biliyorsunuz bu kekolar 10-15 kişi bir insana dalmasını iyi biliyorlar. Bu yüzden bu veled-i zinalar ile başa çıkamıyorum rahatsız oluyorum ve bişeyde yapamıyorum. Aileleri ile görüşecem bu seferde konu uzayacak akıllanmayacaklar eminim. Aralarından 2-3 tane çocuk bu mahallede de oturmuyor onlarında yerini bilmiyorum.
Uzun lafın kısası bunları dövmeden nasıl halledebilirim bu meseleyi? fikirlerinizi alalım.

Merhaba değerli sosyal üyeleri, 3-5-7-10-11-13-14 her yaştan bir grup mahalle veledinin 1 aydır ben dışarı bisikletle çıktığımda sanki ingiltere prensiymişim gibi tam tersine bağırması garip grup sesler çıkartması ve beni çileden çıkartması. Evet konumuz bu. Ben 1 aydır bu veletleri takmıyorum falan, çünkü sinirlensem hastanelik olacaklar. Bu çocukların bu mahallede çok tanıdığı vardır yaşıtım olan keko tipli 10-15 kişiyle gezen, hiç biri kavga etmesini bilmeyen leş kokan varoş tipler olduğunu biliyorum. Fakat her ne kadar kavga etmesini bilmeslerde, biliyorsunuz bu kekolar 10-15 kişi bir insana dalmasını iyi biliyorlar. Bu yüzden bu veled-i zinalar ile başa çıkamıyorum rahatsız oluyorum ve bişeyde yapamıyorum. Aileleri ile görüşecem bu seferde konu uzayacak akıllanmayacaklar eminim. Aralarından 2-3 tane çocuk bu mahallede de oturmuyor onlarında yerini bilmiyorum.
Uzun lafın kısası bunları dövmeden nasıl halledebilirim bu meseleyi? fikirlerinizi alalım.
Polisi ara böyle bi' durum var de. Nasıl çözebilirim de.

Valla bu iş 2 yolla hallolur.

- Evine ses yalıtımı yaptıracaksın.
- Veya zor yoldan halledeceksin.

Daha önce yaşadım ve ben 2. seçeneği kullandım.
Malesef ev ile alakalı değil. Ben dışarı çıktığımda bir grup benimle dalga geçtiğini sanan ufak velet topluluğu. Yahu dışarı çıkıyorum tüm gözler bana çevriliyor ve şımarıklık ve veletlik level'ları 0'dan direkt olarak 99'a fırlıyor. Çok garip bir durum gerçekten.

.... çocuklarını yapıp yapıp sokağa salanlarda suç. Gidip söylesen suçlu sen olursun. Onlar çocuk olur. Sinirlendim şimdi yine. Boyle bir sorunu yaşayan akrabam bu yüzden bıçaklandı ve başka bir yere taşındı. Allahtan son anda yetiştirmişler hastaneye. Akrabam dediğimde halamın oğlu yani yakınız.

Malesef ev ile alakalı değil. Ben dışarı çıktığımda bir grup benimle dalga geçtiğini sanan ufak velet topluluğu. Yahu dışarı çıkıyorum tüm gözler bana çevriliyor ve şımarıklık ve veletlik level'ları 0'dan direkt olarak 99'a fırlıyor. Çok garip bir durum gerçekten.
Gözlerini korkutmadıkça elden bir şey gelmez.

Bırak dışarı çıkmayı, evimin balkonuna bağıran veletlerde vardı.

.... çocuklarını yapıp yapıp sokağa salanlarda suç. Gidip söylesen suçlu sen olursun. Onlar çocuk olur. Sinirlendim şimdi yine. Boyle bir sorunu yaşayan akrabam bu yüzden bıçaklandı ve başka bir yere taşındı. Allahtan son anda yetiştirmişler hastaneye. Akrabam dediğimde halamın oğlu yani yakınız.

Mesajınıza " Kızgın " atan arkadaşın derdini bilen var mı :D?

Aileleri ile konuşup halledersin. Eğer benim apartmanda oturanlar gibi değiller ise çocuklarını uyarırlar. Ben 1 sene boyunca çocuk gürültüsü ile üniversite sınavına hazırlandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı