Birxy güvenilir mi?

Venusse

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamün aleyküm. İnternette televizyon bakarken Birxy adlı bir siteye denk geldim. Bir kişinin Birxy ile alakalı konusunu gördüm. Site yapım aşamasında olduğu için 1000 liralık malzemeler bile 5TL'ye satıldığından bahsedilmiş. Ama gördüğüm televizyon 2.500TL ve bu fiyat normal değil. Bilen birisi açıklık getirebilir mi?
Teşekkürler.

Aleyküm selam, Vestel markaysa gidin Vestel'den alın boşa riske atmaya gerek yok. Kimse 65 inç televizyonu o paraya vermez.

Öncelikle selamün aleyküm. İnternette televizyon bakarken Birxy adlı bir siteye denk geldim. Bir kişinin Birxy ile alakalı konusunu gördüm. Site yapım aşamasında olduğu için 1000 liralık malzemeler bile 5TL'ye satıldığından bahsedilmiş. Ama gördüğüm televizyon 2.500TL ve bu fiyat normal değil. Bilen birisi açıklık getirebilir mi?
Teşekkürler.

Ha birde neden 7300TL lik ürünü 2500TL ye satsınlar enayi mi bunlar? Kesinlikle dolandırıcı hocam.

Hayallerde yaşamayın. Ya istemsiz hata vardır ya da başka bir problem var o sitede. Siz olsanız o fiyata satar mısınız? Ticaret hayır işi değildir. Adını hiç duymamamız da başka bir şüphe sebebi.

Hazır e-Ticaret aracı ile de tasarlanmış zaten. O parayı yer yine de sipariş vermezdim.

Hayallerde yaşamayın. Ya istemsiz hata vardır ya da başka bir problem var o sitede. Siz olsanız o fiyata satar mısınız? Ticaret hayır işi değildir. Adını hiç duymamamız da başka bir şüphe sebebi.

Hazır e-Ticret aracı ile de tasarlanmış zaten. O parayı yer yine de sipariş vermezdim.
Her ürünü böyle fiyatlandırmaları garip geldiği için böyle bir konu açtım.

Geri
Yukarı