Bisiklet aktivitesi için akıllı telefon uygulama önerisi

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Bisiklete binerken ne kadar yol aldığımı, güzergahımı ve hızımı gösteren bir uygulama istiyorum. Önceden Runstatic Road Bike Pro kullanıyordum ancak desteği kesildi. Birkaç tane uygulama denedim ama maalesef arka planda çalışmıyor ya da çalışsa bile başlangıç noktası ile varış noktası arasına düz bir çizgi çekiyor. Arka planda sağlıklı çalışan ve sizinde kullandığınız bir uygulama varsa paylaşır mısınız?

Bisiklete binerken ne kadar yol aldığımı, güzergahımı ve hızımı gösteren bir uygulama istiyorum. Önceden Runstatic Road Bike Pro kullanıyordum ancak desteği kesildi. Birkaç tane uygulama denedim ama maalesef arka planda çalışmıyor ya da çalışsa bile başlangıç noktası ile varış noktası arasına düz bir çizgi çekiyor. Arka planda sağlıklı çalışan ve sizinde kullandığınız bir uygulama varsa paylaşır mısınız?
Bence az biraz paran var ise Xiaomi Mi Band 2 alabilirsin (paran varsa 3/4' de alabilirsin ). Uygulaması istediğin tüm özelliklere sahip. Ek olarak nabzını vs. de görebilirsin böylelikle.

Hareket halinde saatten takip zor ve tehlikeli oluyor. Telefondan takip yeterli.
-
IMG_20200612_122353.jpg

Teşekkür ederim, aradığım gibiymiş.

Son düzenleme:
Mesafe ve rota verileri düzgün, bu benim için yeterli. Yine de alternatif önerin varsa açığım.
Hem Strava hem Speed View GPS Pro kullanıyorum Strava dur kalk hesabı yaptığı için ortalama hız için, diğer programı ise maksinum hız ve ne zaman nerede ne yükseklikte ne hızda geçmişim görmek için kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı