Bisiklet ekipmanı tavsiyesi

Wyna

Centipat
Arkadaşlar selam. Malum havalar ısındı. Yasakların da kalkıyor oluşuyla birlikte uzun bisiklet turları yapmayı düşünüyorum. Bisikletim için aksesuar önerileriniz var mıdır? Uzun yola da gidebilirim. Şehirler arası gibi...

• Gözlük tavsiye ederim. Rüzgara, toza,sineğe böceğe karşı korur. Hatta ben de arıyorum bir tane fiyat/performans sınıfından.
  • Yedek iç lastik veya yama yapmayı biliyorsanız yama takımı (mümkünse iki lastik için de olsun) ve kadroya sabitlenebilen ufak bir pompa.
  • Bünyenize göre yeterli miktarda sıvı alacak matara.
  • Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi çanta. Bende telefon koymak için şeffaf olanlardan var, ön demire gidonun altına doğru takılıyor, telefon içindeyken kullanabiliyorsun. Güzel baya seviyorum.
  • Çakı şeklinde alyan setleri oluyor, uzun yolda olası arızlarda işinize yarar.
  • Lambalar ve zil/korna önemli.

Kaskı saymıyorum bile zaten çünkü o aksesuar değil, bence bisikletin bir parçası. Hele ki uzun yola çıkacağım diyorsanız mutlak surette şart. Başka da aklıma gelen yok şimdilik.

• Gözlük tavsiye ederim. Rüzgara, toza,sineğe böceğe karşı korur. Hatta ben de arıyorum bir tane fiyat/performans sınıfından.
  • Yedek iç lastik veya yama yapmayı biliyorsanız yama takımı (mümkünse iki lastik için de olsun) ve kadroya sabitlenebilen ufak bir pompa.
  • Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi çanta. Bende telefon koymak için şeffaf olanlardan var, ön demire gidonun altına doğru takılıyor, telefon içindeyken kullanabiliyorsun. Güzel baya seviyorum.

Kaskı saymıyorum bile zaten çünkü o aksesuar değil, bence bisikletin bir parçası. Hele ki uzun yola çıkacağım diyorsanız mutlak surette şart. Başka da aklıma gelen yok şimdilik.
Gopro tavsiye ederim, hatıra olur.

Gözlük dışındakilere sahibim aslında, en hafif olacak şekilde hepsini temin ettim. Gözlük bulursanız önerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Gopro tavsiye ederim, hatıra olur.
Uygun fiyatlı GoPro öneriniz varsa alabilirim. Teşekkürler.
Selamlar yaklaşık 5 yıldır şehirler arası bisiklet ile seyahat ediyorum ancak son zamanlar da telefonum için aldığım bir ürün var bakmanı tavsiye ediyorum Tüm Modellere Uyumlu Bisiklet Telefon Tutacağı - Akıllı Cihazlarınız için Şık Aksesuarlar sağlam gibi . Geçen Ankaradan-Eskişehire gittim köy yollarından bana mısın demedi.
Teşekkürler çok güzel görünüyor. Umarım hafiftir.

Gözlük dışındakilere sahibim aslında, en hafif olacak şekilde hepsini temin ettim. Gözlük bulursanız önerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Uygun fiyatlı GoPro öneriniz varsa alabilirim. Teşekkürler.

Teşekkürler çok güzel görünüyor. Umarım hafiftir.

Goprolar genel olarak pahalı, aksiyon kamerası diye Google'a aratırsanız bütçenize uygun bir tane bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı