Bisiklet eldiveni %90 indirim 29.99TL

Eldiven hiç koruyucu gibi durmuyor, 30 liraya yine çıplak elle sürüşten kat kat iyi tabii. Şekli de güzel. :)

Buna kaç TL vergi çıkar sizce ürünün fiyatından fazla çıkar mı?
Ödeme kısmında ek ücret tahsil etmiyorlar. Kargo dahil 30 liraya aldım ben toplam.

Yurtdışından gelen gönderiler için, gümrük ve ithalat masrafları sizin adınıza ödenir. Ek bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.
Sepetinizdeki yurtdışından gönderilen ürünün ithalatçısı, dağıtıcısı, satıcısı veya yayınlayanı Amazon Turkey değildir. Dolayısıyla, ithalatçı ve nihai kullanıcı olarak gümrük işlemlerinizin yapılabilmesi için TC kimlik numaranıza ihtiyaç duyulmaktadır. Detaylı bilgiye Gizlilik Bildirimi’nden ulaşabilirsiniz.

Ödeme kısmında ek ücret tahsil etmiyorlar. Kargo dahil 30 liraya aldım ben toplam.

Yurt dışından gelen gönderiler için, gümrük ve ithalat masrafları sizin adınıza ödenir. Ek bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.
Sepetinizdeki yurt dışından gönderilen ürünün ithalatçısı, dağıtıcısı, satıcısı veya yayınlayanı Amazon Turkey değildir. Dolayısıyla, ithalatçı ve nihai kullanıcı olarak gümrük işlemlerinizin yapılabilmesi için T.C. kimlik numaranıza ihtiyaç duyulmaktadır. Detaylı bilgiye Gizlilik Bildirimi’nden ulaşabilirsiniz.

Kapıya gelince gümrük vergisini çıkınca görürsün.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı