Bisiklet eldiveni %90 indirim 29.99TL

Az önce amazonu arayıp konuştum kendileri bir problem görmedi ek gümrük vergisi çıkmayacak dedi çıkarsa bizi arayın satıcıya ulaşır gümrük işlemleri satıcıya aittir size değil dedi. Siz sepette ürünü alırken kaç lira ödediyseniz başka sorumluluğunuzun olmadığını söyledi. Satıcıya soru sormayalım belli olmaz eğer yanlış girdiyse fiyatını düzeltir falan öylece kalsın bence dedi müşteri hizmetleri bile bizden taraf arkadaşlar kesin ve net gümrük vergisi vs bir lira bile ödemiyoruz çıkarsa da Amazon gibi dev bir şirket var. Paranız her şekilde güvende!

Az önce amazonu arayıp konuştum kendileri bir problem görmedi ek gümrük vergisi çıkmayacak dedi çıkarsa bizi arayın satıcıya ulaşır gümrük işlemleri satıcıya aittir size değil dedi. Siz sepette ürünü alırken kaç lira ödediyseniz başka sorumluluğunuzun olmadığını söyledi. Satıcıya soru sormayalım belli olmaz eğer yanlış girdiyse fiyatını düzeltir falan öylece kalsın bence dedi müşteri hizmetleri bile bizden taraf arkadaşlar kesin ve net gümrük vergisi vs bir lira bile ödemiyoruz çıkarsa da Amazon gibi dev bir şirket var. Paranız her şekilde güvende!
Aynen hocam ah ah siparişide iptal ettim iade ettim bekliyorum yine mi istesem Standart kargo istemiştim Prime kargo olarak değiştirecektim ama Prime kargo seçeneği yokmuş galiba.

Aynen hocam ah ah siparişide iptal ettim para iade edilmedi yine mi istesem Standart kargo istemiştim Prime kargo olarak değiştirecektim ama Prime kargo seçeneği yokmuş galiba.
Bence yine al hazır stokta varken kaçırma alman malı orijinal eldiven Türkiye'de inşaat eldiveni bile 30 liradan fazla

Son düzenleme:
Hocam satıcının iade etmesini bekleyeyim yoksa isteyim mi hemen, bence bekleyiyim çünkü farklı çeşitleri var hemen bitiremezler, en azından satıcının da biraz gerçek yüzünü görmüş oluruz.
Kardeşim 30 lira için değmez al gitsin iade olmazsa amazonu ara sana parayı iade ederler aracı Amazon olmasa derdim bekle falan ama Amazon daima müşterinin yanındadır.

1659943437993.png

Fiyatı düzeltilmiş. Büyük ihtimal siparişler de iptal edilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı