Bisiklet için km saati önerisi

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Günlük kullanım için bir bisiklet km sayacı arıyorum aklım da iki model var sizce hangisini almak mantıklı? 100 km olan da toplam km gözükmüyormuş. Toplam kilometrenin gözükmesini istiyorum ben ama aralarındaki fiyat farkına da değer mi bilmiyorum. Sizce hangisi alınmalı? Ya da sizin önerileriniz varsa bekliyorum.

100 km: 100 Kilometre Saati - Kablolu - Siyah

120 km: 120 Km Bisiklet Saati - Kablosuz

Bir de 100 km olan kablolu kablolu olması neyi fark ettiriyor?
Bir de bu saatler de gece aydınlatması yokmuş ben genel olarak akşam saatleri sürüyorum sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük kullanım için bir bisiklet km sayacı arıyorum aklım da iki model var sizce hangisini almak mantıklı? 100 km olan da toplam km gözükmüyormuş. Toplam kilometrenin gözükmesini istiyorum ben ama aralarındaki fiyat farkına da değer mi bilmiyorum. Sizce hangisi alınmalı? Ya da sizin önerileriniz varsa bekliyorum.

Bir de bu saatler de gece aydınlatması yokmuş ben genel olarak akşam saatleri sürüyorum sorun olur mu?

Btwin 100 ve Btwin 120 modelleri km ile alakası yok kafan karışmış sanırım :D
100 al geçderim ben o kadar ekstra paraya değmez.
Akşam sürme işini bilemiyorum ben gayet görüyordum ön far da açık olduğundan.
Genel sistem şu tekerine bir mıknatıs teker yanındaki demire de bir mıknatıs daha takıyorsun her seferinde teker döndükçe bir kez etkileşime giriyorlar teker çapı ile bu sayıyı çarpıp sana km veriyor.

O ilk attığının aynısını kullanıyorum acayip memnumun gece rahatlıkla görünüyor toplam kilometreyi gösteriyor için rahat olsun fotoğraf atabilirim.

D8104423-CCC5-4828-81C7-FCD6AD0BABD1.jpeg

Ürünün yorumlarına bakıyordum da birisi toplam km yi göstermiyor diye yorum atmış destek de toplam mesafe 120km ve üstü modeller de var yazmıştı o yüzden sordum.

Attığım fotoda gözüküyor zaten 189 yazıyor fark ettiysen.

Ürünün yorumlarına bakıyordum da birisi toplam km yi göstermiyor diye yorum atmış destek de toplam mesafe 120km ve üstü modeller de var yazmıştı o yüzden sordum.

Aslın da ben kablolu istemiyorum bir de siyah renk daha hoş olur diye düşünüyorum ama bunlar için 90 TL fark verilir mi bilmiyorum.

Ya.

Bunların ucuzundan var mı varsa bende alayım :D

Tabii vardır ama kalitesi önemli olan bisiklete Decathlon'dan vazgeçmem ben ama bakabilirim sizin için bütçeniz nedir?

Geri
Yukarı