Bisiklet için pedal seçimi

Monsterenergy

Picopat
Yer
Konya
Son düzenleyen: Moderatör:

Ecmel55

Centipat
Makaleler
1
Hocam daha önce bu pedaldan kullanmıştım. Güzel tutuş sağlıyor. Sağlamlığı da iyi bence alabilirsiniz. Bazen dikkatli olun ayağınıza çarpanınca iz bırakabiliyor, can yakıyor biraz :D .

Edit: Hocam marka farkı var benim kullandığım model ile bilginiz olsun. Bilindik markaların bu tür pedalları da gayet güzel lakin fiyatlarını şu an için hatırlamıyorum. Artış olmuştur.

beaher0n

Decapat
BTWIN'in metal pedallarını kullanıyorum. Dişleri gayet iyi ve 2 senedir bi sıkıntısı olmadı. (Eski plastik pedala abanınca kırılmıştı :D )

KS
Monsterenergy

Monsterenergy

Picopat
Yer
Konya
Shimano tercih etmenizi öneririm ama tasarım olarak hoşunuza gitmişse neden olmasın.
Shimano tabiki daha iyi ama aynı şekilde çivileri olan shimanolar bundan 3 4 kat daha pahalı, yeni bisiklet aldığım için para kalmadı bunu almayı düşünüyorum hem tamamen demir döküm hemde her yüzünde 8er çivi var

Yennefer O.V

Centipat
Yer
Vengerberg
Shimano tabiki daha iyi ama aynı şekilde çivileri olan shimanolar bundan 3 4 kat daha pahalı, yeni bisiklet aldığım için para kalmadı bunu almayı düşünüyorum hem tamamen demir döküm hemde her yüzünde 8er çivi var
Alabilirsiniz. Pedal konusunda sıkıntı yok tasarımı ve rengi de hoş.

Yukarı