Bisiklet önerisi

BozKartal

Decapat
Daha fazla  
Şu anki bisikletimi 1350-1500'den bir arkadaşa satacağım. Gelen parayla daha iyisini alacağım. Şu an Bisan SPX 3050'im var. 3-4 denedir çok hor kullanmama rağmen ciddi sıkıntı yapmadı. Paslanma 0. gayet sağlam bakımlı göbekler zinciri daima yağlı çiziklere bakmazsanız 0'dan farkı yok. Amortisörler akıyor. Sadece arka jantta çok hafif yalpa var. Hissedilmiyor. Ama akortla da düzelecek biçimde değil. İlçede yaşıyorum, yollar asfalt ve parke ama adı asfalt. Girintiler çıkıntılar, çukurlar tepeciklerler haddinden aşırı fazla. İniş çıkış bol. Hem düz asfaltta hem bu tür dandik asfaltta hem toprak patika yolda kullanacağım. Bana 2-3-4-5-6 (5'den fazla olmazsa daha iyi olur) bin lira bandında kaliteli bisiklet önerir misiniz? Kron corelli vs. olursa güzel olur.

Son düzenleme:
Bisan gerçekten çok kaliteli marka. Kron XC150 güzel bisiklettir. Kendim XC75 kullanıyorum kullanılan parçaların kalitesi kötü olmasına rağmen çok memnunum. Yerinizde olsaydım ama fat bike ilgim olduğu için Bisan Savage FT1 alırdım. Fat bike aramıyorsanız Kron’un alt modelleri harici üzmez. Eski modellerinde gidon, kadro kırılma şikayetleri vardı ama yenilerde ve kendimde hiç olmadı ve baya sert kullanıyorum.

Bisan gerçekten çok kaliteli marka. Kron XC150 güzel bisiklettir. Kendim XC75 kullanıyorum kullanılan parçaların kalitesi kötü olmasına rağmen çok memnunum. Yerinizde olsaydım ama fat bike ilgim olduğu için bisan Savage FT1 alırdım. Fat bike aramıyorsanız Kron'un alt modelleri harici üzmez. Eski modellerinde gidon, kadro kırılma şikayetleri vardı ama yenilerde ve kendimde hiç olmadı ve bayağı sert kullanıyorum.

Hocam önerdiğin XC150 kaç kiloya kadar taşır?

Yeni konular

Geri
Yukarı