Bisiklet selesi önerisi

Yusuf2434

Femtopat
190 boy 95 kiloyum. Güzel, rahat edebileceğim bir bisiklet selesi önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Formi

Hectopat
1614716345622.png

Bu selelerden alabilirsin çok rahat.

NITRO

Decipat
Makaleler
3
Hemen hemen aynı özelliklerdeyiz dostum geniş al, nasıl söylesem bilmiyorum ama umarım ceza almam popo yanakları seleye tam oturmalı. İncesini alırsan hassas bölgelerin daha da hassaslaşır fazla büyük alırsan kendini piknikte sanıp yayılabilirsin rahatlıktan bisiklet süremezsin. En iyisi deneyerek almak.

Görkem Han

Nanopat
Yer
Stabil
Benim babam da yakın mesafeler için bisiklet sürer. Onun selesi efsanedir. Koltuk almış bildiğin :D Linkini bulursam atacağım.

NerveoS

Hectopat
Makaleler
4
Yer
C-137

BayGoLd

Hectopat
İlk öncelikle Mtb mi ? Yol bisiklet mi ? Yoksa şehir bisikleti tarzı mı ? Kullanıyorsunuz.

Xquen

Femtopat
Hemen hemen aynı özelliklerdeyiz dostum geniş al, nasıl söylesem bilmiyorum ama umarım ceza almam popo yanakları seleye tam oturmalı. İncesini alırsan hassas bölgelerin daha da hassaslaşır fazla büyük alırsan kendini piknikte sanıp yayılabilirsin rahatlıktan bisiklet süremezsin. En iyisi deneyerek almak.

Forumda böyle şeyler demek ceza nedeni değildir, fakat uygunsuz şekilde demek, yani hakaret vb. gibi durumlarda ceza verilir.

Yukarı