Bisiklet taşımaya uygun araba önerisi

Ticari derken hafif ticariden bahsediyor galiba.

Peugot rifter alınabilir. Allure paket.

Ekran Alıntısı.PNG

Hocam Transporter gibi araçlarda alabilir, sorun yok o konuda.

Peki Rifter'ın konforu ve sürüşü nasıldır?
Kullanmadığım için bilemiyorum.

Bu video yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birde Opel Combo var.
sad.PNG

Ucuzdan pahalıya doğru donanım artıyor.

Ekran Alıntısı.PNG

Bunlarda Opel Combo nun opsiyonları.

Combo da tercih edilebilir. Aynı altyapıya sahip.

Opel combo için yardımcı olabilecek videolar :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kullanmadığım için bilemiyorum.

Bu video yardımcı olabilir.

Birde Opel Combo var.Eki Görüntüle 977743
Ucuzdan pahalıya doğru donanım artıyor.

Eki Görüntüle 977747
Bunlarda Opel Combo nun opsiyonları.

Combo da tercih edilebilir. Aynı altyapıya sahip.

Opel combo için yardımcı olabilecek videolar :

Dayıma videoları attım ve kendisi Rifter'ı daha çok sevdi, özellikle iç tasarım olarak. Kendisi pazartesi günü önerilen araçların bulunduğu bayilere gidecek ve yakından inceleyecek. Ama şuanki duruma bakarsak büyük ihtimalle Peugeot Rifter almaya karar verecek.

Dayıma videoları attım ve kendisi Rifter'ı daha çok sevdi, özellikle iç tasarım olarak. Kendisi pazartesi günü önerilen araçların bulunduğu bayilere gidecek ve yakından inceleyecek. Ama şu anki duruma bakarsak büyük ihtimalle Peugeot rifter almaya karar verecek.

Yardımcı olduysam ne mutlu Hayırlı Ramazanlar.

Rifter, Combo ve Berlingo aynı alt yapıdaki araçlar, bunların arasından Rifter oldukça mantıklı olacaktır. Hangi donanımı hangi fiyata anlaştığınızı da belirtirseniz sevinirim.

Rifter, Combo ve Berlingo aynı alt yapıdaki araçlar, bunların arasından Rifter oldukça mantıklı olacaktır. Hangi donanımı hangi fiyata anlaştığınızı da belirtirseniz sevinirim.
Pazartesi günü kendisi bayiye gidip görüşecek, o zaman size gelişmeleri aktarırım.
Dün forumda ban yediğim için yazamadım, kusura bakmayın. Dayım dün bayiye gitti ve Rifter'ı yakından inceledi. İç ve dış tasarımını çok beğendi ve test sürüşüne çıkardı. Kendisi gayet konforlu buldu, bagaj alanı da kendisine yeteceği için almaya karar verdi. Kendisi 130 beygirlik 1.5 BlueHDI motor bulunan, manuel vites ve Allure donanım paketli versiyonunu alacak. Alacağı opsiyonlar ise metalik boya, cam tavan ve grip kontrol. Toplamda 237.300 tl tuttu fakat biraz pazarlıkla 235 bine düşürmüş. Ne zaman teslim alır bilmiyorum fakat muhtemelen birkaç güne alır. Buradan forumda yardım eden herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca @Ercan OZAN hocam siz aldığımız fiyatı ve özellikleri nasıl buldunuz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı