Bisiklet vites atmıyor

Vites ayarini Youtube uzerinden izleyerek yapabilirsiniz, bunun videosunun bulundugu onlarca yabanci ve yerli kanal var. Tavsiyem videolari izleyerek kendiniz yapmayi ogrenmeniz. Bu sayende insanlari kaziklamaya calisan bisikletcilerle hic muhattap olmamis olursunuz.

Dediğim gibi attırıcı üstündeki iki vidayı az bir şey ama çok az sık gevşet şeklinde yapabilirsin. Mesela çok azıcık sıkıp deneyin ne oluyor. O şekilde yapabilirsin.

Bisikleti bozmaktan korkuyorum ve pek o işlerden anlamıyorum o yüzden bisikletçiye gideceğim galiba bu arada yardımınız için teşekkürler.

Vites ayarini YouTube uzerinden izleyerek yapabilirsiniz, bunun videosunun bulundugu onlarca yabanci ve yerli kanal var. Tavsiyem videolari izleyerek kendiniz yapmayi ogrenmeniz. Bu sayende insanlari kaziklamaya calisan bisikletcilerle hiç muhatap olmamis olursunuz.

Bisikleti teknik servisine götürüp yaptıracağım ama yardımınız için teşekkür ederim.

Hocam, bir arkadaşım bisikletten çok anlar. Kendisine sordum. Arka vites ayarı bozuk dedi, 5-10 TL civarına yapabilirsiniz.

Yardımınız için çok teşekkürler :).

Yeni konular

Geri
Yukarı