Bisikletimi elektrikli bisiklete çevirmek istiyorum

Ek01000

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Birmingham
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, 2017 model Kross Evoda 6.0, sizce bisikletimi elektrikli bir bisiklete çevirmem ne kadar mantıklı olur? Genel olarak hızıma katkı sağlasın ve yokuş olan yerleri rahatlıkla çıkayım istiyorum. Sizce bu bana ne kadara patlar? Genel olarak bisikletin kadrosunu deliyorlar galiba, eğer daha önce böyle bir şeyi deneyimleyen varsa tecrübelerini aktarmaları çok iyi olur. Kadroyu deliyorlarsa pişman olma durumunda geri dönüşü yok demek oluyor. Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Arkadaşlar selamlar, 2017 model Kross Evoda 6.0, sizce bisikletimi elektrikli bir bisiklete çevirmem ne kadar mantıklı olur? Genel olarak hızıma katkı sağlasın ve yokuş olan yerleri rahatlıkla çıkayım istiyorum. Sizce bu bana ne kadara patlar? Genel olarak bisikletin kadrosunu deliyorlar galiba, eğer daha önce böyle bir şeyi deneyimleyen varsa tecrübelerini aktarmaları çok iyi olur. Kadroyu deliyorlarsa pişman olma durumunda geri dönüşü yok demek oluyor. Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler.
Yapan kişiler var ama çok tehlikeli olduğunu söylüyorlar.

Her hangi bir kazada pil hasar alabilir ve ciddi sonuçları olabilir. Bu konularda bir bilgim yok ama çift silindirli bisiklet tarzı motorlar vardı. O tarz bir şeyler elektrikten daha verimli olacaktır. Hem güç hem verimlilik hemde doğa açısından.

Yapan var, zahmetli de. YouTube'da mevcut. Çoğu kişi fren sistemlerinin yetersizliğinden muzdarip oluyor, çok hızlı bir şekilde 100km/h üzerine çıkabilirken bisiklet frenleriyle anı durmak imkansız hale geliyor. Maliyet sizin isteklerinize bağlı, 2-3 bin TL olur tahminen ama bazıları 7-8 bine, bazıları da 5000'e bitirmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

O zıııııııııııızzzz sesi olmadan olmaz ama siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı