Bisikletlerimizi paylaşalım

2 defa bisikletimi çaldılar. O yüzden boş geçmemek için şöyle bir bisiklet bırakayım.
1651670530699.png

Bu bisikleti 3 sene önce babamın arkadaşı Amerika'ya taşınmadan önce aldık.

Aslında satılık durumdaydı ama hiç kimse bakmıyordu.
Babama demişki arkadaşı: "Hocam, bisiklet satılmazsa çok uygun bir fiyata size bırakacağım bisikleti. Sizin olsun." demiş.

1500 liraya 3 sene önce aldık, şu ana ederi 7500-8000 lira civarlarında.

Ama takımseti efsane. Tam Deore takım var ve 7000 serisi alüminyum gövde kullanılmış.
Bunun bir üstü uçak gövdesi :)

Büyük oğlanda Pexma diye bir marka var. A101'den uzun zaman önce 300 TL'ye almıştım. Ufak oğlanda ise Torrini var. Onu da uyguna almıştım. Torrini'ye vites de taktırdım. 6 vitesli oldu. Bir de 16" jant Go Kiddy var. Büyük oğlan Bianchi istemeye başladı.
Hocam, yeni Bianchi modelleri çok kalitesizler.

Belirli bir bütçeniz varsa yine yardımcı olurum size.

Technopat ahalisi neler kullanıyor bisiklet olarak acaba?

Bu soru neticesinde konu açmak istedim.

Ben başlayayım.

Ana bisikletim Salcano ınsomnia idi ama lastikleri incelttikten sonra afx 9029 kullanmaya başladım.

Balıkesir'de tek modeli var :) (başka bir tane daha çıkana kadar bu yazı silinmeyecek :) )

Resmi ektedir. Sizleri de bekliyorum konuya :)

Kuzenlerim içinden geçmiş lastik direksiyon kalmamış :d

Var ama evin pimapen balkonunda yatıyor🙂 deforme olmasın diye aldığımdan beri kullanmaya korkardım şimdi duruyor öyle.

Hocam eninde sonunda zaten yola değdi mi deformasyon olmama ihtimali ortadan kalkıyor :)

Hocam hep bina bahçesinde sürüyordum arkadaşım ile, o yüzden bir hatası yok. Satmayı düşünüyorum da sonra diyorum dursun. Belki yaz tatilinde tekrar süreriz. Şimdilik çürümesin diye kapalı balkona her yerini sardım koydum.

Lastikleri incelttikten sonra artık yaza gidebileceğim turları düşünmeye başladım. Balataları değiştirip bir 100 lira da akort ayarlarına verirsem bisiklette bir sorun kalmayacak.

19 Mayıs günü olacak bisiklet sürüşünü bekliyorum açıkçası.
Bandırma Bisiklet olarak bir sürüş planımız var bayram gününe :)

Yeni konular

Geri
Yukarı