Bisiklette vites düşürürken çok zorlanıyorum

Neden derdini anlatamadığınız zaman anlatamadığınız için bize suç atıyorsunuz ki? Onu da çözemedim.

Başka konularda baktım. Biri de benım dediğimi demiş. Bisiklet vites düşürmek çok zor diye, oradakıler direkt cevabı yazmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka konularda baktım biride benım dediğimi demiş bisiklet vites düşürmek çok zor diye oradakıler direkt cevapı yazmış.

Hocam siz en iyisi bir bisikletciye veya aldığınız yere götürün siz çok anlamıyorsunuz yapayım derken iyice bozmayın.

Kafan mı güzel kardeşim?
Doğru düzgün sorunu anlatmıyorsun ki nihayet anladık, kaldıkı cevabı söyledik, hala konuşuyorsun.

Cevap veriyorum.

Kafan mı güzel kardeşim?
Doğru düzgün sorunu anlatmıyorsun ki nihayet anladık, kaldıkı cevabı söyledik, hala konuşuyorsun.

Bisikletide dün aldıgımı belirtdim zaten. Kol falan anlamadım, vites diyerek anlattım onu anlamadınız herhalde o yüzden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum arka viteste 2 adet vida var onlarla deneme yanılma yoluyla oyna biraz sorunun çözülür. Vidanın bi tanesi attırıcının ne kadar aşağı , diğeri de ne kadar yukarı çıkacağını sınırlıyor. Senin sorunun da muhtemelen bu vidalardan birisinin ayarı düzgün değil o yüzden zorlanıyorsun.

Geri
Yukarı