Bisküvinin içinden çıkan bıçak parçası

Arkadaşlar Türkiye'de ünlü bir yiyecek markasının bisküvisinden küçük bıçak parçası çıktı. Yetkilileri aradık ve adamlar haliyle tutuştular. Böyle bir durumca tazminat davası açma hakkımız var mıdır? Cevaplarınızı bekliyorum. Kız kardeşim bisküviyi yerken ağzından çıkarıyor bıçak parçasını. Allah'tan hiçbir şey olmadı.

Kanıtlarsan, bir araba kadar para kazanırsınız. Bir kere başımıza bunun gibi bir olay geldi. Dava açmayalım diye 100k teklif ettiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğraf ve marka paylaşın lütfen aksi takdirde raporlayacağım troll diye.

Ne olur raporlama troll diye. Senin gibi bir grup var bu forumda herkesi kendi gibi zanneden kanıt istiyormuş bir de. Olay yasal sürece yansıyacaksa buraya herhangi bir marka veya resim atmaması onun lehine olur. Tehdite bakar mısınız ya raporlayacakmış.

Benim de başıma geldi. Muhtemelen çalışanlardan birinin önlüğünün çıtçıtlı (denen) düğmesinin parçasıydı. Dava ile uğraşınca elime düzgün bir şey geçmeyeceğini bildiğim için firmaya tatlı dille yaklaşıp bedava ürün almaya çalıştım ve işe yaradı. 60-70 liralık ürün hediye ettiler.

Firmanın sahibi yerine kendinizi koyup öyle düşünmek lazım. Her hatada herkes dava açsa adam evin yolunu bulamaz ama bu durum onu temize de çıkartmaz. Herkes işini düzgün yapması lazım.

Vavien gibi tatlı dilde firmaya durumu aktarabilirsiniz.

Geri
Yukarı