BitCoin alımı ve gönderimi nasıl olur?

famous

Hectopat
Yer
ANTALYA
Daha fazla  
Meslek
Twitter
Arkadaşlar Bitcoin alıp karşılığında Steam hesabı alacağım, adam sadece Bitcoin ödeme yöntemi istiyor ama Bitcoin hiç almadım nereden alınır nasıl alınır nasıl gönderilir hiç bilgim yok acil bu konuda bilgili arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu görünce hemen üye olayım dedim, Bitcoin alımını ben koineks ile yapıyorum her şekilde gönderimi yapabiliyorum kredi kartıyla bile, erkan hoca da röportaj falan yapmıştı daha rahat bilgi alırsınız.

Arkadaşlar Bitcoin alıp karşılığında Steam hesabı alacağım, adam sadece Bitcoin ödeme yöntemi istiyor ama Bitcoin hiç almadım nereden alınır nasıl alınır nasıl gönderilir hiç bilgim yok acil bu konuda bilgili arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.

Bitcoin almak kolay da borsa bulmak zor biraz ben yerli borsaları dedim sana yerli olarak önerebileceğim Koineks, Koineks'te müşteri paneli var oradan hallediyorsun saçma sapan bilgiler de istemiyorlar eğer ilgilenirsen ayriyeten de yardımcı olabilirim ama sen diğer borsalardan önce Koineks'i bir dene hatta yarın ya da cumartesi dene çünkü marka değiştirdiler. Tam zamanı cuma-cumartesi bütün avantajları da sunuyorlar.

Alımı da gönderimi de beni Bitcoin'de başlarda çileden çıkardı öyle bir borsalar var ki reklamlarını bile görmek sinirlendiriyor. Bir Bitcoin'in alım-satımı 1 hafta sürer mi yahu, diğer konularda denk geldiysen Thodex'i öneriyorum sana da öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı