Bitcoin değer kaybederek 35.000 dolara geriledi!

Bitcoin düştü acaba ekran kartlarında bir düşüş olur mu?

Hocam BTC hep düşüp yükselen bir şey, geçen hafta 37K'dan 28K'ya gerileyip sonra geri 41K'ya çıktı. Şimdi geri düşüyor. Kart fiyatları konusunda artık madencilik çok fiyat etkilemiyor çünkü yapılması karlı değil. (50-60 kart alanlar da yok değil ama onlar BTC kazmıyor.)

Bir risk alarak halâ bitcoin cüzdanımı bozdurmadım. Tez vakitte düzeleceğine inanıyorum. 3-4 günlük kâr payım eridi, üzerine eksi bakiyeye düştüm. 170 milyar dolar civarı coin çekildi piyasadan. Asıl soru bu coinlerin tekrar nereye yatıralacağı? Yakın zamanda 50K bekliyorum bitcoin tarafında. Etherium’da gayet cazip geliyor.

Vallahi benim babam 3 binden aldı hep elinde tuttu 25 bin oldu babamın bilirkişi dediği kişi bu normal değil satın dedi 4 bin kişilik grupları var babamda sattı şimdi 35 bin 40 bin bile oldu babam alsa düşüyor almasa yükseliyor satsa yükseliyor.

Vallahi benim babam 3 binden aldı hep elinde tuttu 25 bin oldu babamın bilirkişi dediği kişi bu normal değil satın dedi 4 bin kişilik grupları var babamda sattı şimdi 35 bin 40 bin bile oldu babam alsa düşüyor almasa yükseliyor satsa yükseliyor.
Bu piyasada bilirkişi denilen adam boş adamdır. Kendin analiz etmeden kimseye güvenmeyeceksin.

O bilgili arkadaş bu kadar kişiyi kendine nasıl güvendirmiş acaba? Kendi çıkarları için insanları kullanıyor.
Paşamız bitcoin almak istediği zaman 4000 kişilik gruba satım yapın der, sonra fiyat düşünce tak ucuz yoldan bitcoin alır. Satarken yine aynı mevzu döner. Güzel tezgah valla. Bir biz yapamadık şöyle...

Paşamız Bitcoin almak istediği zaman 4000 kişilik gruba satım yapın der, sonra fiyat düşünce tak ucuz yoldan Bitcoin alır. Satarken yine aynı mevzu döner. Güzel tezgah vallahi. Bir biz yapamadık şöyle...

Adamın adı niyazı çakır isterseniz bakın YouTube kanalıda var kötü şeyler yazabilirsiniz.

Adamın adı niyazı çakır isterseniz bakın YouTube kanalıda var kötü şeyler yazabilirsiniz.
Adam peygamber galiba hocam. Paintbool federasyon başkanı olunca baya güvenilir oluyor sanırsam. Biz ne makamlara sahip olupta ne çakallık yapan insan gördük :) Ayrıca ilgili şahısa kesinlikle bir suçlama yapmıyorum. Genelde bu piyasada dolaşan tiplere örnek verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı