Bitcoin madenciliği nasıl yapılır?

Barixs

Centipat
Yer
Arş
Bitcoin madenciliği nasıl yapılıyor? Diyelim ki ben ekran kartlarımı aldım, bütün sistemlerim hazır. Bu adımdan sonra ne yapmam gerekiyor program falan mı indirmem lazım yoksa bir internet sitesinden falan mı madenciliğe başlamalıyım?

Ekran kartı değil ASIC almalısın. Ekran kartı BTC algoritmasını çözemiyor, ekran kartı ile sadece alt koin kazabilirsin, ETH, LTC gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartı değil ASIC almalısın. Ekran kartı BTC algoritmasını çözemiyor, ekran kartı ile sadece alt koin kazabilirsin, ETH, LTC gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Peki ETH LTC nerden nasıl madenciliği yapılır?

Aslında kolay kaçıp burdan sormak yerine YouTube üzerinden araştırsanız kolayca sonuca ulaşırsınız ama buyrun:

Aslında kolay kaçıp buradan sormak yerine YouTube üzerinden araştırsanız kolayca sonuca ulaşırsınız ama buyrun:

Şu olayın mantığını aptala anlatır gibi anlatan video var mı? Nasıl yapıldığından ziyade, nasıl bir değer kazanılıyor ve ne kazanılıyor onu merak ediyordum.

Şu olayın mantığını aptala anlatır gibi anlatan video var mı? Nasıl yapıldığından ziyade, nasıl bir değer kazanılıyor ve ne kazanılıyor onu merak ediyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı