Bitcoin mi ETH mi?

Gökhan Şenak

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba. Henüz dün akşam kazım işlemine ilk defa adım attım. Dün akşamdan bu yana kazancım 13 TL olarak görünüyor. Bitcoin'e baktığım da bu rakamlar ile 180 TL civarı kazanabiliyorum. Bitcoin kazımı zor mu acaba? ETH kazmam mantıklı mı? Bilenler bilgilendirir ise çok sevinirim.

ETH'dan günde 13 lira kazanırken BTC'den 180 kazanma gibi bir ihtimalin yok. Ekran kartı ile BTC kazamazsın zaten bırak kar etmeyi. Hangi ekran kartını kullanıyorsun bilmiyorum ama 4gb altı değilse veya lhr değilse en karlı coin ETHdır.
Mining yapmayı bilmiyorsan forumda nasıl yapılıcağını anlatan bir çok konu var onlara bak YouTubeda yüzlerce video var.

Tek kartla BTC kazamazsınız, nicehash gibi uygulamlardan bahsediyorsanız onlar da sizin kartınızı kullanarak eth kazıyor, size btc veriyor. Siz btc kazmıyorsunuz yani.
Merhaba hocam. Ben Ethermine.org ve binance.com.tr kullanıyorum sizce sağlıklı mı acaba ?
ETH'dan günde 13 lira kazanırken BTC'den 180 kazanma gibi bir ihtimalin yok. Ekran kartı ile BTC kazamazsın zaten bırak kar etmeyi. Hangi ekran kartını kullanıyorsun bilmiyorum ama 4gb altı değilse veya lhr değilse en karlı coin ETHdır.
Mining yapmayı bilmiyorsan forumda nasıl yapılıcağını anlatan bir çok konu var onlara bak YouTubeda yüzlerce video var.
Merhaba hocam. Ben GTX 1660 Super ile kazım yapıyorum. Dün akşam 9 da kazımı başlattım şuan ki kazımım 0.00049 30-31MH/s arası kazım yapıyorum. Sizce kazım dalgalanması normal mi acaba ? Ethermine.org dan baktığım da bazen 27-30-29 MH/s kazım yapıyor.

Geri
Yukarı