Bitcoin mining için güvenmediğim program indirdim

Deslow

Decapat
Daha fazla  
Selam herkese, 4MB'lik bir uygulama indirdim. Pek güvenmediğim bir programdı, acaba içinde Bitcoin mining var mıdır? İndirdikten 5 dakika sonra sildim zaten, ayrıca 4MB olduğu için Bitcoin mining yoktur diye düşünüyorum. Korkutmaya çalışmayın lütfen.

Evet kullanım normal, ayrıca VirusTotal'den geçirttirdim tertemiz. MalwareBytes ile taradım tertemiz yani Mining ile ilgili bir yazı yok. Kaspersky ile taradım şimdi de onda da sıkıntı yok. Hala GPU CPU kullanımları normal...
1618752902273.png
Kaynak izleyicisinden detaylı izleme yaptıysanız. Hangi programın ekran kartınızı kullandığını görebiliyorsunuz. Eğer burada gözünüze takılan bir şey olmazsa temiz. Bilgisayarınız boşta iken izlemeyi unutmayın. Ayrıca Skin Changer hile değildir. Tabii ki yasak ama insanların emeğine girmezsiniz Aim, Wall gibi.

Eki Görüntüle 980278kaynak izleyicisinden detaylı izleme yaptıysanız. Hangi programın ekran kartınızı kullandığını görebiliyorsunuz. Eğer burada gözünüze takılan bir şey olmazsa temiz. Bilgisayarınız boşta iken izlemeyi unutmayın. Ayrıca skin changer hile değildir. Tabii ki yasak ama insanların emeğine girmezsiniz aim, wall gibi.

Dostum teşekkürler anlayışın için, ayrıca bilgisayarınız boştayken demek istediğiniz şey Discord Google vs tüm programları kapatıp mı kontrol etmem gerekiyor?

Eki Görüntüle 980278kaynak izleyicisinden detaylı izleme yaptıysanız. Hangi programın ekran kartınızı kullandığını görebiliyorsunuz. Eğer burada gözünüze takılan bir şey olmazsa temiz. Bilgisayarınız boşta iken izlemeyi unutmayın. Ayrıca skin changer hile değildir. Tabii ki yasak ama insanların emeğine girmezsiniz aim, wall gibi.

Gayette hiledir. Benim 3000TL verdiğim bıçağı inserte basarak almak hiledir.

NOT:3000TL'lik bıçağım yok örnek verdim.

Eki Görüntüle 980278Kaynak izleyicisinden detaylı izleme yaptıysanız. Hangi programın ekran kartınızı kullandığını görebiliyorsunuz. Eğer burada gözünüze takılan bir şey olmazsa temiz. Bilgisayarınız boşta iken izlemeyi unutmayın. Ayrıca Skin Changer hile değildir. Tabii ki yasak ama insanların emeğine girmezsiniz Aim, Wall gibi.
Arkada 1 yayın açık 2 AV yapıyorum ona rağmen CPU %20 altı Ekran kartı %5 altı

Dostum teşekkürler anlayışın için, ayrıca bilgisayarınız boştayken demek istediğiniz şey Discord Google vs tüm programları kapatıp mı kontrol etmem gerekiyor?
Evet. Arkadaki bütün programları kapatın.
Gayette hiledir. Benim 3000TL verdiğim bıçağı inserte basarak almak hiledir.
Değildir. Diğer insanların emeğine girmezsiniz. Aim hack açıp global hesapta karşınıza çıkmadı sonuçta. Sen 3000TL verebiliyorsun o veremeyebilir. Düşünceli ol. Zaten sadece kendisinde gözüküyor.
Arkada 1 yayın açık 2 AV yapıyorum ona rağmen CPU %20 altı Ekran kartı %5 altı
Bütün her şeyi kapatın deneyin. Kendi kendine yükselmiyorsa temiz.

Artı -1 Eksi
Evet. Arkadaki bütün programları kapatın.

Değildir. Diğer insanların emeğine girmezsiniz. Aim hack açıp global hesapta karşınıza çıkmadı sonuçta. Sen 3000TL verebiliyorsun o veremeyebilir. Düşünceli ol. Zaten sadece kendisinde gözüküyor.

Bütün her şeyi kapatın deneyin. Kendi kendine yükselmiyorsa temiz.
İlgilendiğin için teşekkür ederim şu anti-virüsler bitsin deneyeceğim her şeyi kapatıp. 6-7 dakika sonra tekrar yazacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı