Bitdefender Bilgisayarı Her Açtığımda Zararlı Site Uyarısı Veriyor

Daha fazla  
PC'yi her açışımda Bitdefender bu siteyi engelliyor anladığım kadarıyla bir program bu siteyi açmaya çalışıyor bunu nasıl öğrenebilirim?
The application accesses a web resource http://m.9846f2d7e24272f38e6f66bf0ff8d7cf.com/? id=9846f2d7e24272f38e6f66bf0ff8d7cf.com&key=update.vbe that has been detected as infected. The web resource has been successfully blocked and your PC is now safe.

Tam olarak bu şekilde yazıyor. Programlarımın listesini de buraya ekliyorum:

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüyorum ki virüslü bir çok yazılım başlangıçta çalışıyor. Hepsini tek tek bulunduğu klasörlerden temizlemek gerekli. Yalnız bunlar bir çok klasöre kendilerini atadıkları için uzaktan bağlantı ile temizlemem gerekli.

Virüslü yazılım mı? Bitdefender hiç birini yakalayamadı. Virüs programım mı kötü?
Hayır, değil. Kendim de Total Security paketini kullanıyorum. Piyasadaki en iyi yazılımlardan biri fakat bu virüsler öyle sandığınız türden değil. Sistemde arka kapı açarak veya siz program kurarken sürekli Next derken kuruluyor. Güvenilir bir dosyanın içeriğinde olduğu için yazılım müdahale yapamıyor kuruluma.

Programların çoğunu kaldıracaksınız anladığım kadarıyla. Revo uninstaller da kaldırıp kalıntıları arıyor, diye kendim yaparım diye düşündüm. Ayrıca bilgisayarımın yönetimini verme taraftarı değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı