Bitdefender Free elle virüs nasıl silinir?

polar star

Hectopat
Daha fazla  
Hepinize merhabalar. Bilgisayarımdan şüpheleniyordum ve Bitdefender Free versiyonunu indirip bilgisayarı tarattım. Korktuğum başıma geldi. Bilgisayarımda 2 adet virüs çıktı. Tarama bittikten sonra Bitdefender bu virüsleri elle silmem gerektiğini söyledi fakat bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Fotoğraflarını çektim, bana yardımcı olabilir misiniz?

Bitdefender.png
Bitdefender2.png
Bitdefender3.png

Arama yerini açın. Cmd yazın ve çıkan cmd'nin üzerine sağ tıklayıp 'Yönetici Olarak Çalıştır''ı seçin. Ardından "del C:\ProgramData\mspfj.exe" komutunu girin. Sonrasında "del C:\Users\qw/AppData\Roaming\DriverPack Notifier\DriverPackNotifier.exe" komutunu girin. Virüs gösterdiği iki dosya da kalkmış olacaktır.

Arama yerini açın. CMD yazın ve çıkan CMD'nin üzerine sağ tıklayıp 'Yönetici Olarak Çalıştır"ı seçin. Ardından "Del C:\ProgramData\mspfj.exe" komutunu girin. Sonrasında "Del C:\Users\qw/AppData\Roaming\DriverPack Notifier\DriverPackNotifier.exe" komutunu girin. Virüs gösterdiği iki dosya da kalkmış olacaktır.

İlk başına "Del yazmak zorunda mıyım?

Dosya Ekleri

• CBF6D93B-9FDC-42A3-A0BA-672739E0667B.jpeg
    CBF6D93B-9FDC-42A3-A0BA-672739E0667B.jpeg
    204,6 KB · Görüntüleme: 42
Tırnak olmadan yazın. Yani:
Del C:\ProgramData\mspfj.exe
Sonrasında da:
Del C:\Users\qw/AppData\Roaming\DriverPack Notifier\DriverPackNotifier.exe
Şeklinde.

Dediğinizi yaptım karşıma şunlar çıktı resmini atıyorum.

Dosya Ekleri

• 2CC0B015-73DC-497B-B73E-AF8411BB21A9.jpeg
    2CC0B015-73DC-497B-B73E-AF8411BB21A9.jpeg
    253,1 KB · Görüntüleme: 39
Dediğinizi yaptım karşıma şunlar çıktı resmini atıyorum.
Sanırım virüsleri engellediği için bulamıyor. Dediğim dosya konumuna dosya gezgini üzerinden gitmeyi deneyin. Eğer orada da gözükmezse (%99 orada da gözükmeyecektir) virüsleri engellemiş/karantinaya almıştır.

Geri
Yukarı