Bitdefender vs Kaspersky

görkemsp

Kilopat
Daha fazla  
Beyler 2021 en iyisi Bitdefender üç yıldız alan tek virüs progamı araştırdım ikisinin arasında kaldım fiyat olarak pahalı biraz Kaspersky fiyat iyi ama en antivirüs olarak ikisinden hangisini seçerdiniz bir de ESET var ama oda pahalı Kaspersky göre.

Ucuz etin yahnisi yavan olur sözü dijital ürünlerde pek geçerli değil. Ben olsam Kaspersky'ı tercih ederdim. Zaten şu anda da Kaspersky kullanıyorum. Avast da ucuz ve iyi bir alternatif.

Tabii bunlar ürüne göre değişir. Antivirüslerin birçok ürünü oluyor. Durum ürüne göre değişir.

ESET almanızı önermem. Yaşadığım bir dolu sorun var.

Bitdefender hiç kullanmadım.

Şu an, Kaspersky Security Cloud kullanıyorum. Çok memnunum. Herhangi bir zararlı siteye giriş yaptığım anda eğer indirme olacaksa reddediyor. Daha hiç virüs bulaştığını görmedim. (Bilgisayarımı da yormuyor.)

Ucuz etin yahnisi yavan olur sözü dijital ürünlerde pek geçerli değil. Ben olsam Kaspersky'ı tercih ederdim. Zaten şu anda da Kaspersky kullanıyorum. Avast da ucuz ve iyi bir alternatif.

Tabii bunlar ürüne göre değişir. Antivirüslerin birçok ürünü oluyor. Durum ürüne göre değişir.

Peki şöyle soruyım Kaspersky hangi sürümünü alınır ya da Bitdefender alsan hangi sürümünü alırdın.

Beyler 2021 en iyisi Bitdefender üç yıldız alan tek virüs progamı araştırdım ikisinin arasında kaldım fiyat olarak pahalı biraz Kaspersky fiyat iyi ama en antivirüs olarak ikisinden hangisini seçerdiniz bir de ESET var ama oda pahalı Kaspersky göre.

Aga Bitdefender fark atar 180 günlük deneme süresini al Total Security'nin ücretsiz 180 gün sonra yenileyebiliyon sınırsız paralısını alabiliyon ve yasal.

Yeni konular

Geri
Yukarı