Bitdefender vs Kaspersky

Bitdefender mi Kaspersky mi?

• Bitdefender

Oy: 8 44,4%
  • Kaspersky

Oy: 10 55,6%

• Oy verenlerin toplamı
    18

Niko147

Hectopat
Daha fazla  
Özellikle 1 2 yıldır antivirüs testlerini inceliyorum. Ve bu iki antivirüs hep kafa kafaya götürüyorlar, yaklaşık 1 yıllık lisans alacağım için sizin de yorumlarınızı almak istedim, şimdiden teşekkürler.

Uzun zamandır ben de inceleme halindeyim, son zamanlarda Bitdefender'ın bir yükselişi olduğunu söyleyebilirim. Özellikle popüler fidye yazılımı "Wanacryy" da ki başarısı dünyada ses getirmiş durumda.

Bireysel tarafta bi muazzam farklar yok ürünlerde kurumsal tarafta destek ve süreklilik büyük önem taşıyor. Bu konuda da Bitdefender yeni Türkiye ortağıyla işe iyi asılıyor. Yakın zamanda Türkiye'de çok daha yaygın bir program olacağı kanaatindeyim.

Bitdefender'ın bir yükselişi olduğunu söyleyebilirim. Özellikle popüler fidye yazılımı "Wanacry" da ki başarısı dünyada ses getirmiş durumda.
Bitdefender zaten yüksek durumdaydı, Wannacry için değil ransomwareler için genel bir site tasarımı ile uğraşıyordu ve tamamladılar. Bu yüzden etkin görüyor olabilirsiniz.
Yakın zamanda Türkiye'de çok daha yaygın bir program olacağı kanaatindeyim.
Dediğim gibi zaten yaygın ve güvenilir bir AV idi, hala öyle sadece AV kullanmayan kısım çok olduğundan ransomwareler arttıkca akıllları başlarına geldi bazı kısımın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı