Bitrota exchange borsasından uzak durun

Daha fazla  
Bitrota exchange adında kurulan borsa hakkında ki gerçekleri yazmak istiyorum yeni girecek arkadaşlar ve öğrenci kardeşlerimin kendilerini yakmalarını istemiyorum.
Sistem %99 ihtimalle ponzi dostlar.

Lütfen bilinçlenin bu gibi yerlerden uzak durun yatırım yapacaksanız. BtcTurk, Binance gibi yerleri tercih edin. Ben yaptım siz yapmayın diye yazıyorum.

Öncelikle size söylenen yalanlardan bazılarınını anlatayım.

1.talent adlı coinlerini 0.088'e sabitleyeceğiz bu fiyatlar bir daha olmayacak dediler herkese yüksekten aldırdılar şimdi ise 0.006 talentin fiyatı.
2.rota coin adlı paraları 52 TL olacak herkes alsın kesin sabitlenecek dediler (borsaya müdahale) herkese 35 40 TL'den aldırdılar binlerce coini şu an 5 TL sabitleme kararlarından gene vazgeçtiler.
3.arayüz yapıyoruz deyip durmaktadırlar fakat yaptıkları arayüz bilgisayardan anlamayan biri de yapar o kadar amatörce.
4.ekipleri yönetim ekibi çok ama çok amatör yazılım nedir bilmeyen insanlar.

Canlar kendinizi düşünüyorsanız uzak durun. Karalama amacım yok öğrenciyim en önemli sınav yılında hayatımı maffettiği için çok pişmanım.

Ayrıca borsa sahibi kendisini grupta eleştirenlere küfür etmekteydi.

Bilgilendirme: Karalama kampanyası değildir Technopat üyeleri bilinçli ve araştırma meraklısı olduğu için aklında Bitrota'ya girmeyi düşünen varsa ben yaptım siz yapmayın demek için yazdığım yazıdır.

Tüm herkese saygılarımı ve sevgilerimi sunarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler iyi insan, teşekkürler!
Rica ederim :).Okuduğunuz için teşekkür ederim.
Edit : Naryex adlı borsadan da uzak durmanızı öneririm. Şikayetvarda'ki şikayetlere bakarsanız anlarsınız :).
GÜNCELLEME! : Girenler artık parasını alamıyor.! Ponzi patladı arkadaşlar uzak durun. Hala yatırımcı çekmeye çalışıyorlar paramı almak için savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı