[Bitti] Amazon gülümseten cuma indirimleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende düşünüyorum ancak satıcısı bilindik yerler olması lazim. Amazon satsa satıcısı da alsak.

Gamers Arena güvenilir bir yer olması lazım, kaldı ki Amazon güvencesi var. Ben sırf Amazon diye 150 TL fazla verip buradan almayı düşünüyorum.

Gamers arena güvenilir bir yer olması lazım, kaldı ki Amazon güvencesi var. Ben sırf Amazon diye 150 TL fazla verip buradan almayı düşünüyorum.

Gamers arenadan aldım. Işık sızması çıktı iade ettim ama bayağı zahmetli iş. LG yetkili servise gittim rapor vermelerini bekledim falan. En son iade edebildim. Şimdi gelen ürün yine ayni şekilde ışık sızması ile gelirse ayni zahmeti çekmek istemiyorum.

Gamers arenadan aldım. Işık sızması çıktı iade ettim ama bayağı zahmetli iş. LG yetkili servise gittim rapor vermelerini bekledim falan. En son iade edebildim. Şimdi gelen ürün yine ayni şekilde ışık sızması ile gelirse ayni zahmeti çekmek istemiyorum.

Amazon'dan mı almıştınız?
Tasarımı çok çirkin be hocam 😅

Tasarımı iyi olan monitörlerin de ne halde olduğunu görüyoruz maalesef. Odysessy, Asus TUF, MSI. AOC 24G2U almayı planlıyordum fakat uçtu fiyatları onunda.

Amazon'da A’dan Z’ye iade politikası diye bir şey var yanlış değilsem 5.000₺ ye kadar sorunsuz karşılıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı