Bittorrent Speed ile Coin Kazanmak

Onur Akgül

Hectopat
Katılım
16 Ekim 2015
Mesajlar
603
Merhabalar. Bileniniz vardır ki, Bittorrent Speed uygulaması ile BTT kazanmak mümkün. Bildiğim kadarı ile seed ettiğin kadar coin kazanabiliyor, bu coinleri harcayarak öncelikli olarak hızlı indirme hakkı kazanabiliyorsunuz.

Benim sorum şu. Tam olarak sistem nasıl işliyor ve bu coinleri kazanmak için tam olarak ne yapmak gerekiyor? İnternette bununla ilgili Türkçe bilgi malesef yok. Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
 

ynsd_rsngl

Femtopat
Katılım
7 Nisan 2020
Mesajlar
2
bende bu sistemi kullanmayı öğreniyorum dediğiniz gibi nette türkçe kaynak yok, ancak ben torrent seed ettim ancak gelen tokenleri iç cüzdandan(in-app) den dışarı aktarmak için on-chain cüzdanına gönderdim işlem tamamlandı diyor ancak cüzdana geçmedi tronscan ağında kontrol ettiğimde transfer kısmında görünmüyor ve tokenler ortada yok,çok uzattım özür dilerim anlayacağın güzel sistem ancak hatalar ve sıkıntılar ve desteğe kaç defa yazmama rağmen geri dönüş olmadı.
 
KS
Onur Akgül

Onur Akgül

Hectopat
Katılım
16 Ekim 2015
Mesajlar
603
Ben Seed etmeme rağmen miktar değişmiyor.
 

gokug4l

Hectopat
Katılım
14 Eylül 2016
Mesajlar
36
Bende çok araştırdım ancak somut bir şey bulamadım. İnsan biraz detaylı yapar sanki hızlanmak için btt harcamak dışında bir şey yok gibi programda.
 

Yeni konular

Yukarı