Biyokinezinin olduğunu iddia edenler

Batina

Kilopat

Bazı arkadaşlar bunun bilimsel olduğunu düşünüyor. Hatta parapsikolojinin de bilimsel olduğunu sanıyorlar. Hodri meydan diyorum. Gerçek olduğunu kanıtlayabilecek var mı? Bilimsel 1 tane çalışma gösterebilecek var mı?

YouTube'da birçok video bulabilirsiniz. Adam yalan satarak 100 bin aboneye ulaşmış üstüne özel ders veriyormuş :) Diğeri 150 bine ulaşmış. Bunlar abonesi fazla olan ve öne çıkan videolar diye yolladım.

Adam diyor ki boyunuzu uzatabilirsiniz ama kısaltamazsınız 😂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Ben gercekten herseye inanmayan biriyim fakat ta ki bunlari yapabilen bir arkadasim oluncaya kadar.

Banada çoğu şey böyle geliyor, örneğin telekinezi, biyokinezi, lucid rüya vb. gibi şeylere inanmazdım eskiden, ama "Lucid rüya" şu an benim için gerçek, yalan olduğunu düşünürdüm hep, ama kendim yapınca anladım, bu yüzden bunlarada çok küçük bir ihtimal inanıyorum.

Böyle şeyler gerçek. Pek biyokinezi gibi şeylerle ilgilenmedim fakat, astral seyahat ile ilgilendim bir süre. Kendim çıktım biliyorum ama çıktığımda ne gördüm herhangi bir şey hatırlamıyorum. Yani böyle şeyler gerkçek.

Böyle şeyler gerçek. Pek biyokinezi gibi şeylerle ilgilenmedim fakat, astral seyahat ile ilgilendim bir süre. Kendim çıktım biliyorum ama çıktığımda ne gördüm herhangi bir şey hatırlamıyorum. Yani böyle şeyler gerkçek.

Bende inanmazdım hocam, ama Lucid rüya yapınca bende de aynı şey oldu, fakat hatırlıyorum.

Bende inanmazdım hocam, ama Lucid rüya yapınca bende de aynı şey oldu, fakat hatırlıyorum.
Az önceye kadar Lucid Rüya ne demek bilmiyordum. Bana bir şey öğrettiğiniz için teşekkürler öncelikle :D. Aynı şekilde bende 6 yaşındayken yada daha küçükken Lucid Rüya olayı olmuş bendede. Çok iyi hatırlıyorum. Takmıştım bi ara kafayı rüyada olduğumu bilicem uykumda diye. Başarılıda olmuştum. Denizin altında yaşıyorduk öyle saçma bir rüyaydı.

Geri
Yukarı