Biyokinezinin olduğunu iddia edenler

Banada çoğu şey böyle geliyor, örneğin telekinezi, biyokinezi, lucid rüya vb. gibi şeylere inanmazdım eskiden, ama "Lucid rüya" şu an benim için gerçek, yalan olduğunu düşünürdüm hep, ama kendim yapınca anladım, bu yüzden bunlarada çok küçük bir ihtimal inanıyorum.
Lucid Rüya zaten gerçek olan bir şey. Rüyanı kontrol etme olayına deniyor bu da gayet bilimselliği olan bir şey. Zaten REM uykusu, bilinçaltı gibi konularla bağlantısı var. Lucid Rüya görmek için bir sürü teknik bile var. Hayatımda 1 kere deneyimledim ama bir daha deneyimlemeyi çok isterdim.

Lucid Rüya zaten gerçek olan bir şey. Rüyanı kontrol etme olayına deniyor bu da gayet bilimselliği olan bir şey. Zaten REM uykusu, bilinçaltı gibi konularla bağlantısı var. Lucid Rüya görmek için bir sürü teknik bile var. Hayatımda 1 kere deneyimledim ama bir daha deneyimlemeyi çok isterdim.
Bu konu hakkında bilgim yok ama şu 2 yerde açıklanmış.

Barış Özcan da videosunu yapmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Beni bilgilendirdiğiniz için teşekkürler, ben nasıl yapıyorum bilmiyorum, size bir teknik vs. vermek isterdim, fakat istemsizce ve beklenmedik oluyor.

Hadi arkadaşlar hepimizin gözü yarın mavi olacak. Hazır mıyız 😂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Yahu gerçekten, aklım almıyor artık.

Bakın tamam. Beyne çeşitli frekanslar ile farklı etkiler verilebilir. Bu işin uzmanı vs. değilim ancak bu değişimler genlerinize etki edecek kadar güçlü olmaz olamaz olmamalı yani. Göz renginizi cidden bu sesle mi değiştireceksiniz?

Dinletilen ses muhtemelen 126 kbps kalitesinde AAC bir ses. Yani bırakın beyne etki etmesini.
Cümlemi tamamlayacak kelime bulamadım resmen. Vallahi çok şaşkınım, adamlar bildiğin video atmış 2 saatlik ve diyor ki bunu düzenli uygula göz rengin değişsin 😂😂.

Biyokinezi diye bir kelimeyi de bu konu sayesinde öğrendim vallahi. Hani tamam beyninizi bir şeye çok odakladığınızda bazı etkiler gözlemlersiniz ama, göz, göz yani abi göz işte.

Konunun takipçisiyim bakalım, yorumları çok merak ediyorum.

Boy uzatabiliyor muyuz bu yöntemle?😃
Tabi ki yapacaklarınızın sınırı yok. Ama "gerçekten" inanmanız gerekiyor yoksa olmuyor 😁

Buyurun hocam. Ama uyarayım boy uzayınca geri kısaltılamıyor. Bu yüzden çok dikkatli olun.

Tabi ki yapacaklarınızın sınırı yok. Ama "gerçekten" inanmanız gerekiyor yoksa olmuyor 😁

Buyurun hocam. Ama uyarayım boy uzayınca geri kısaltılamıyor. Bu yüzden çok dikkatli olun.

Hemen Ctrl+Z bilinçaltı olumlaması videosu hazırlıyorum. Boyunu uzatıp kısaltamayanlar için hizmet.

Harbiden göz rengi değişiyormuş. Bu video ile kanıtlanmıştır. İnanmayanlara gelsin.🤭

İnstagramda göz rengini atanlar var.

Harbiden göz rengi değişiyormuş. Bu video ile kanıtlanmıştır. İnanmayanlara gelsin.🤭

İnstagramda göz rengini atanlar var.

Gördüğüm tek fark damarlarının "öldürün beni" diye çığlık attığı.

Hocam denedim 1,7'den 1,9'a çıktım 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı