Biyoloji sistemler kaç günde biter?

Nitroshock6

Decapat
Katılım
27 Kasım 2020
Mesajlar
809
Çözümler
2
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Matematiği de ezberleyerek mi öğrendik?

Evet. Soruyu çözmek için gerekli olan adımları ebzerlerlemek için bir sürü çıktı alıp 1 hafta konuyu anladıktan sonra anladıktan diyorum soruyu çözerkende hızlıca bilgiyi aklına getirmek istiyorsan fark ettirmeden ebzelemişsin demektir kandırmayın hocam bir insan beyni defalarca gördüyse yada konuyu ebzerlemez ise tutamaz aklında.
Evet. Soruyu çözmek için gerekli olan adımları ebzerlerlemek bir sürü çıktı alıp 1 hafta konuyu anladıktan sonra anladıktan diyorum soruyu çözerkende hızlıca bilgiyi aklına getirmek istiyorsan fark ettirmeden ebzelemişsin demektir kandırmayın hocam bir insan beyni onlarca konuyu ebzerlemez ise tutamaz aklında.

X konusu için A, B, C, D, E, F, G gibi değişkenler olduğunu varsayarsak bu da soru için gerekli bilgiyi ebzelemek anlamına gelir gerisi ise senin mantığına kalır.
 

Hououin Kyouma

Hectopat
Katılım
21 Nisan 2021
Mesajlar
8.034
Çözümler
39
Evet. Soruyu çözmek için gerekli olan adımları ebzerlerlemek bir sürü çıktı alıp 1 hafta konuyu anladıktan sonra anladıktan diyorum soruyu çözerkende hızlıca bilgiyi aklına getirmek istiyorsan fark ettirmeden ebzelemişsin demektir kandırmayın hocam bir insan beyni defalarca gördüyse ya da konuyu ebzerlemez ise tutamaz aklında.

X konusu için A, B, C, D, E, F, g gibi değişkenler olduğunu varsayarsak bu da soru için gerekli bilgiyi ebzelemek anlamına gelir gerisi ise senin mantığına kalır.

Biri şunu açıklamasını istiyordum. Demek istediğinizi anladım.
 
Yukarı