bizdehesapli.com güvenilir mi?

kreutz

Hectopat
Yer
Zonguldak
Merhaba arkadaşlar, sistem toplamaya karar verdim. Alacağım ürünler yavaş yavaş kafamda şekillendi, fiyat araştırmasına başladım. İnternette gezinirken "bizdehesapli.com" bu siteyi gördüm. Ürünlerin fiyatında gözle görülür bir fark var. Site yüklü (5000TL) alışveriş için güvenli midir?

Ben de o siteden hiç alışveriş yapmadım :) Gittigidiyor, n11, hepsiburada.com ve webdanial dışında hiçbir siteye güvenim kalmadı. İade yapmak istiyorsun 20 gün sonra paranı alıyorsun üstelik kargo parasını senden kesiyorlar. Ama alışveriş yapmak iste, daha sipariş verirken para ödüyorsun. Hiç güvenim kalmadı sitelere. Çok iade ettim bu sene.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce RAM, İşlemci, SSD ve Anakart almıştım. Bursa'dan İstanbul'a iki gün içerisinde yolladılar. Kargoyu ödemeleri gerekirken yanlışlıkla alıcı ödemeli yollamışlardı. Arayıp durumu anlatınca kargo bedeli kadar sitelerinden alışveriş için hediye çeki vermişlerdi. Gayet güvenilir bir firma.

Bi ara bu siteden annemin telefonu için 8GB SD kart almıştım. Hatırladığım kadarıyla 1-2 gün sürmüştü gelmesi tam hatırlamıyorum. Sorun yoktu çalışıyordu bu arada alırken yorumlara bakarak alırsanız daha iyi olabilir.

Az önce siparişim geldi. Ürünü Depodan alacağım diye belirtmişim onlar Bursa'da ben Ankara'da, bunu düzelttiklerini bildirdiler ve 9 TL'lik kargo ücretini almadılar. Tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı