BJK - Göztepe, GS - Malatya skor tahmini

ACExACE

Hectopat
BJK, Göztepe’ye kaç gol atar? Deplasmandalar ve büyük eksikleri var. Sizce kaç gol atarlar?
Galatasaray evinde Malatya'ya kaç gol atar? BJK, Hatay’a 7 atınca şampiyonluğu hak etti helal olsun demistim ama son futbollari ile şampiyon olmaları zor. Fanatiklik yapmayın diğer takımları da küçümseyecek şeyler yazmayın. Malatya 3-5 veya 6-0, belki 1 gol yer Galatasara; Besiktas’in ise en fazla 2-4 arası atacağını düşünüyorum 4 çok zor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beşiktaş ve Fenerbahçe kanser takımlar. Son 8 hafta ne oluyorsa oluyor. Galatasaray ise son haftalarda bombardıman yapan bir takım. Her şeyi yapabilirler. Skor tahminlerim şöyle:
Galatasaray 5 - 1 Malatyaspor
Beşiktaş 2 - 0 Göztepe
Bu durumda sanırım Beşiktaş şampiyon oluyor. Umarım şampiyon oluruz, inanın çocuklar!

Beşiktaş ve Fenerbahçe kanser takımlar. Son 8 hafta ne oluyorsa oluyor. Galatasaray ise son haftalarda bombardıman yapan bir takım. Her şeyi yapabilirler. Skor tahminlerim şöyle:
Galatasaray 5 - 1 malatyaspor.
Beşiktaş 2 - 0 göztepe.
Bu durumda sanırım Beşiktaş şampiyon oluyor. Umarım şampiyon oluruz, inanın çocuklar!

Besiktas 3 atabilir belki ama Malatya gol atamaz diye tahmin ediyorum.

Malatya küçük Galatasaray. Rahat 4+ fark atar ve şampiyon olur GS

Besiktas 3 atabilir belki ama Malatya gol atamaz diye tahmin ediyorum.

Ya berabere kalıp ¨Tamam, siz iyiydiniz...¨ diyeceğiz, ya da farkla kazanıp şampiyon olup ¨Koyduk geçtik!¨ diyeceğiz. Galatasaray farkla alır Malatya'yı ancak Beşiktaş yenilme ihtimali bile var. Nede olsa Beşiktaş bu, tiner kafasıyla maça çıkan taraftarların olduğu takım :)
Malatya küçük Galatasaray. Rahat 4+ fark atar ve şampiyon olur GS

Ya kara kartal ne yapar?

Ya berabere kalıp ¨Tamam, siz iyiydiniz...¨ diyeceğiz, ya da farkla kazanıp şampiyon olup ¨Koyduk geçtik!¨ diyeceğiz. Galatasaray farkla alır Malatya'yı ancak Beşiktaş yenilme ihtimali bile var. Nede olsa Beşiktaş bu, tiner kafasıyla maça çıkan taraftarların olduğu takım :)

Ya kara kartal ne yapar?
Göztepe de küçük GS. Ölümüne oynar GS şampiyon olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı