BKM Kitap Güvenilir mi?

Kendomen

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba. BKM Kitap'dan alışveriş yapmayı düşünüyorum ama internetteki yorumlar pek olumlu değil. Bu siteden alışveriş yapıp da memnun olan var mı? Sizce güvenilir mi?

Ben hep ordan alıyorum ve memnunum kitaplar hasarsız geliyor onun dışında okuoku var ondanda alabilirsin ama dr den alma 1 aydan önce gelmedi bana bazen 3-4 günde gelebilir stoktaki hasarlı kitapları gönderiyorlar isterseniz alma kayıdımı atabilirim.

Ben hep ordan alıyorum ve memnunum kitaplar hasarsız geliyor onun dışında okuoku var ondanda alabilirsin ama dr den alma 1 aydan önce gelmedi bana bazen 3-4 günde gelebilir stoktaki hasarlı kitapları gönderiyorlar isterseniz alma kayıdımı atabilirim.
Hocam size BKM'den kaç günde geldi tam olarak?

PTT Kargo haricinde çok iyidir.Eğer ki kargo seçimi yoksa ve sadece PTT Kargo varsa uzak dur.Ben şehir merkezinde olmama hatta PTT Kargo 2 sokak altımda olmasına rağmen (mesai saatlerimden dolayı gidemiyordum) 1 hafta sonra elime geçti kargo.Tabi bu süre zarfında kitabın bazı yerlerinde bükülmeler olmuş.Bu bükülmeler de düzelmiyor kolay kolay.
Sonuç olarak site iyidir ama kargo firması muammadır.

Kargo seçenekleri oluyor PTT alma yeter arkadaşın dediği gibi ama ben alınca kitapları korumasıyla gönderiyorlar şu türklerin bükerek patlattığı bir madde var arkalı önlü 2 sıra çekiyorlar.

Ben Kitapyurdun'dan alırken genelde PTT kargo ile alıyordum ve bir sıkıntı yaşamadım. Sanırım şubeye göre değişiyor.
Siparişim 3 gündür kargoya verilemedi...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı