BKM kitap rezaleti

AAAkopekAAA

Hectopat
Makaleler
1
Aga vallahi sinirimi tepeme çıktı. Her seferinde en az 1 hafta sürüyor kargonun ulaşması. YKS için kitap alayım dedim 8-9 gün içerisinde kargo durumu hâlâ "ürün hazırlanıyor." Sırf 10 TL ucuza geliyor diye bkmden sipariş ettim, etmez olaydım. Şimdi kim uğraşacak müşteri hizmetlerini aramayı. Bunların işlevsiz müşteri hizmetlerinde 1 saat telefon başında bekliyorsun ve bosa bekliyorsun.
Adamlar büyük ihtimalle stokta olmayan ürünleri satıyorlar...

Kitapçılık yaptığım zamanlar BKM'den bu konuda 1 kere ağzım yanmıştı. Bir daha hayatta uğramam. Kitapyurdu tekeli var ancak işlerini doğru yaptıkları da aşikar. Kidega'yı da çeşitlilik anlamında seviyordum.

O firmanın en büyük sorunu ürün tedarik. Bu sebeple siparişler geç çıkıyor.

Aga vallahi sinirimi tepeme çıktı. Her seferinde en az 1 hafta sürüyor kargonun ulaşması. YKS için kitap alayım dedim 8-9 gün içerisinde kargo durumu hâlâ "ürün hazırlanıyor." Sırf 10 TL ucuza geliyor diye bkmden sipariş ettim, etmez olaydım. Şimdi kim uğraşacak müşteri hizmetlerini aramayı. Bunların işlevsiz müşteri hizmetlerinde 1 saat telefon başında bekliyorsun ve bosa bekliyorsun.
Adamlar büyük ihtimalle stokta olmayan ürünleri satıyorlar...
Bende bi manga sipariş etmiştim BKM'den manga hala hazırlanıyo delircem kaç gün kaç saat oldu

Yeni konular

Geri
Yukarı