BKM "kitap tedarik bekleniyor" nedir?

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar, BKM Kitap üzerinden sipariş verdim. Tedarik bekleniyor uyarısını ilk defa gördüm. Ne anlama geliyor. Tedarikçi firmadan temin mi etmeye çalışıyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
O an ellerinde yoksa dağıtımcı firmadan tedarik ediyorlar hocam. 2 gün de sürebiliyor 1 hafta da sürebiliyor bu süreç. Kitap siparişim için 10 gün beklemişliğim var. BKM bu konuda biraz yavaş maalesef.

O an ellerinde yoksa dağıtımcı firmadan tedarik ediyorlar hocam. 2 gün de sürebiliyor 1 hafta da sürebiliyor bu süreç. Kitap siparişim için 10 gün beklemişliğim var. Bkm bu konuda biraz yavaş maalesef.

Çok sipariş verdim ilk defa bu yazıyı gördüm. Kasım ayında daha kötü idi durum. Kitaba göre değişiyor aslında.

@ACExACE daha bugün verdim siparişi.

Çok sipariş verdim ilk defa bu yazıyı gördüm. Kasım ayında daha kötü idi durum. Kitaba göre değişiyor aslında.

@ACExACE daha bugün verdim siparişi.

Düzenli olarak kitap siparişi veren biriyim ben de, Bkm'den gerçekleştirdiğim siparişlerim ortalama 4-5 gün içerisinde elime ulaşıyordu. Tedariği beklenen kitaplar varsa 1 hafta kadar bekliyordum yaklaşık. Ankara'da yaşıyorum.
Tavsiyem eğer Prime üyeliğiniz varsa Amazon'dan sipariş verebilirsiniz. Kitaplarımı buradan alıyorum artık. Hem tertemiz paketliyorlar hem de ertesi gün elime ulaşıyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı